Najnovije vesti
  1. Četiri igrača Radničkog na Olimpijskim igrama
  2. Pioniri Radničkog peti u Srbiji, U11 na finalnom turniru
  3. Dušan Vasić šesto pojačanje Radničkog
  4. Petar Jakšić – novi reprezentativac u redovima Radničkog
  5. Crnogorski centar Murišić novo pojačanje Radničkog

Superliga 23/24

 

TABELA 1-6

PozTimUPNPDGPGGRB
1101000159867330
2107031351062920
3106049895319
410506103121-1814
510109110137-274
610109100160-603

 

 

LISTA STRELACA

RankIgračTimGolovi
1Petar KasumValis40
2Alvaro GranadosN. Beograd36
3Dušan VasićCrvena zvezda33
4Vladan VukićevićNais33
5Luka GladovićPartizan33
6Vuk DraškovićPartizan30
7Lazar VićkovićRadnički29
8Dimitros SkumpakisN. Beograd28
9Radomir DrašovićN. Beograd26
10Luka GligorijevićStari Grad26
11Danilo ČabriloValis25
12Dragoljub RogačValis25
13Filip ĆorićProleter25
14Aleksandar RadanovićValis24
15Marko BoškovićVojvodina24
16Arsenije MitrovićTaš24
17Viktor UroševićNBG Vukovi24
18Petar SmiljevićNBG Vukovi24
19Marko RadulovićN. Beograd24
20Milutin PošmugaNais23
21Dušan TrtovićNBG Vukovi23
22Nemanja RadovanlijaVojvodina23
23Aleksandar KovačevićValis23
24Nemanja MatkovićProleter23
25Ruslan AhmetovNais22
26Draško GogovCrvena zvezda22
27Marko RadovićCrvena zvezda22
28Kristian ŠulcRadnički21
29Andrej BaraćŠabac21
30Nikola BursaćCrvena zvezda20
31Gavril SubotićCrvena zvezda20
32Marko BolovićStari Grad20
33Aleksandar MitrovićProleter19
34Filip FilipovićN. Beograd19
35Ognjen StojanovićŠabac19
36Petar MitrovićNais18
37Nikola JakšićN. Beograd18
38Nikola NikolovStari Grad18
39Đorđe LjubenovićProleter17
40Dragan JanjićTaš17
41Aljoša MačićŠabac17
42Marko JankovićRadnički16
43Luka ŠofranacNBG Vukovi16
44Mihajlo AndrinNBG Vukovi16
45Andrija KoraćŠabac16
46Džejden KutajarPartizan15
47Veljko KrstićValis15
48Vuk MilojevićCrvena zvezda15
49Savo ĆetkovićN. Beograd14
50Vasilije MartinovićN. Beograd14
51Vuk VitorovićNBG Vukovi14
52Mlađan JanovićVojvodina14
53David StevovićTaš14
54Nebojša ToholjŠabac14
55Nikola KojićRadnički13
56Nikita KrugŠabac13
57Danko KesićTaš13
58Ivan BasaraCrvena zvezda13
59Aleksa NešićStari Grad13
60Uroš VujkovićVojvodina13
61Bogdan GavrilovićRadnički12
62Srđan BaucaloValis12
63Pavle MušikićNBG Vukovi12
64Miloš VukićevićCrvena zvezda12
65Lukas SemanCrvena zvezda12
66Angelos VlahopulosN. Beograd11
67Valiko DadvaniRadnički11
68Veljko DončićValis11
69Andreja ŠofranacStari Grad11
70Aleksandar MarkovićStari Grad11
71Miloš ĆukN. Beograd11
72Matija TonkovićStari Grad11
73Nemanja IlićNais11
74Nenad DragovićŠabac11
75Andrija JaukovićPartizan10
76Mateja AsanovićStari Grad10
77Petar JakšićPartizan10
78Filip NovakovićŠabac10
79Duško PijetlovićN. Beograd10
80Uroš KalinićVojvodina10
81Nikola BrkićValis10
82Đorđe VučinićN. Beograd10
83Miroslav RanđićRadnički9
84Filip JankovićRadnički9
85Luka PejićNais9
86Neđo BaštricaVojvodina9
87Petar StanićŠabac9
88Bogdan BrešćanskiVojvodina9
89Filip AleksićTaš9
90Nemanja StanojevićRadnički8
91Nikola MarićVojvodina8
92Mihajlo JanoševićTaš8
93Luka BoškovićVojvodina8
94Nikola LukićN. Beograd8
95Sultan ŠonžigitovNais8
96Aleksandar AndrejevićProleter8
97Dimitrije ObradovićValis7
98Luka MilićevićTaš7
99Mirel ĆatovićProleter7
100Maksim BlaževićVojvodina7
101Kosta BodirogaPartizan6
102Đorđe StanićValis6
103Luka PljevančićRadnički6
104Relja DankovićCrvena zvezda6
105Sandro AdeishviliRadnički6
106Rodoljub GajićCrvena zvezda6
107Petar TomićPartizan6
108Luka ArsinStari Grad6
109James CatlinTaš6
110Miroslav PerkovićN. Beograd6
111Nikola GigaPartizan6
112Dejan LazićNais6
113Strahinja KrstićPartizan6
114Dragan MarjanovićStari Grad6
115Dušan MarkovićCrvena zvezda5
116Mihajlo RepanovićŠabac5
117Veljko BodirogaPartizan5
118Medun ArsovićValis5
119Stefan IlićProleter5
120Danilo DragovićNBG Vukovi5
121Amosa Maršal GuldTaš5
122Ognjen TomićŠabac4
123Milutin AleksandrovTaš4
124Ivan KoptesovŠabac4
125Aleksa TintorVojvodina4
126Mateja ĐorđevićNBG Vukovi4
127Ognjen VasovićVojvodina4
128Zoran BožovićPartizan4
129Branko KujovićTaš4
130Stefan TomićevićProleter4
131Stefan GakNBG Vukovi4
132Aleksa PopovićCrvena zvezda4
133Mihajlo PavlovićPartizan3
134Zoran PoznanovićRadnički3
135Samuil Cvetanov IvanovRadnički3
136Mitar MarašŠabac3
137Nenad StojčićProleter3
138Aleksa PetrovskiValis3
139Dušan AleksandrovTaš3
140Marko IlićTaš3
141Luka GavrilovićNBG Vukovi3
142Lazar AntićRadnički2
143David StepanovićValis2
144Veljko BabićŠabac2
145Andrej KaralićVojvodina2
146Marko DimitrijevićPartizan2
147Zamir MirzijevPartizan2
148Radovan LatinovićStari Grad2
149Viktor VarkuljaNBG Vukovi2
150Aleksa ManićTaš2
151Milan LalićProleter2
152Đorđe ŽivkovićCrvena zvezda1
153Miljan ĐokanovićPartizan1
154Andrei SoldatovićStari Grad1
155Aleksandar RadosavljevićNBG Vukovi1
156Vuk KojićRadnički1
157Jovan TanasijevićRadnički1
158Bogdan BarudžijaTaš1
159Uroš TrpovskiRadnički1
160Mateja VlahovićValis1
161Nemanja MarinkovićProleter1
162Dimitrije DekićNais1
163Jovan MitrovićStari Grad1
164Stevan RončevićProleter1
165Boris IčagićStari Grad1
166Saigo JamotoNais1
167Miloš PantelićStari Grad1
168Chow Young YunaValis1
169Rade MioševićTaš1

 

TABELA

PozTimUPNPDGPGGRB
115807162172-825
2138051801463423
31010999160-613

 

 

TABELA B

PozTimUPNPDGPGGRB
1550087464114
2530278483010
353025860-29
453027955249
551044996-472
650054187-461

 

TABELA A

PozTimUPNPDGPGGRB
15500103287515
2540183552811
353027166510
451045491-374
551043472-383
651044275-332

 

REZULTATI A

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
2023-09-16 11:45:4316/09/2023 Stari Grad — ProleterMilan Gale Muškatirović1
2023-09-16 19:00:4416/09/2023 Vojvodina — ŠabacSlana Bara1
2023-09-16 19:45:4616/09/2023 N. Beograd — Partizan11. april1
2023-10-01 20:00:2401/10/2023 Partizan — VojvodinaBanjica2
2023-10-01 20:00:2601/10/2023 Stari Grad — N. BeogradMilan Gale Muškatirović2
2023-10-01 20:00:2701/10/2023 Proleter — ŠabacGradski bazen Zrenjanin2
2023-10-14 20:00:0014/10/2023 N. Beograd — Proleter11. april3
2023-10-14 20:00:4114/10/2023 Vojvodina — Stari GradSlana Bara3
2023-10-14 20:00:5814/10/2023 Šabac — PartizanGradski bazen Šabac3
2023-10-21 20:00:4821/10/2023 Proleter — PartizanGradski bazen Zrenjanin4
2023-10-21 20:00:4921/10/2023 Stari Grad — ŠabacMilan Gale Muškatirović4
2023-10-21 20:00:5021/10/2023 N. Beograd — Vojvodina11. april4
2023-10-28 20:00:2928/10/2023 Partizan — Stari GradBanjica5
2023-10-28 20:00:3128/10/2023 Šabac — N. BeogradGradski bazen Šabac5
2023-10-28 20:00:3228/10/2023 Vojvodina — ProleterSlana Bara5
2023-11-04 20:00:0304/11/2023 Partizan — ŠabacBanjica1
2023-11-04 20:00:3204/11/2023 Stari Grad — VojvodinaMilan Gale Muškatirović1
2023-11-18 20:00:2318/11/2023 N. Beograd — Šabac11. april2
2023-11-18 20:00:3318/11/2023 Proleter — VojvodinaGradski bazen Zrenjanin2
2023-11-25 20:00:2825/11/2023 Partizan — N. BeogradBanjica3
2023-11-25 20:00:3525/11/2023 Proleter — Stari GradGradski bazen Zrenjanin3