Najnovije vesti
  1. Podmlađeni Radnički overio prvo mesto
  2. Prva meč lopta Radničkog za overu prvog mesta
  3. Vaterpolisti Radničkog ubedljivi protiv Zvezde
  4. Vaterpolo klasik Radničkog i Zvezde
  5. Podmlađeni Radnički prejak za Banjicu

Superliga 20/21

TABELA

PozTimUPNPDGPGGRB
117160125813312548
217141224011512543
31712231981455338
417121425014011037
517908158165-727
6178091871771024
7175111152203-5116
8173212129205-7611
9171214138262-1245
10170116105270-1651

 

REZULTATI

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
2020-09-26 15:00:5626/09/2020 Banjica — Novi BeogradBanjica1
2020-09-26 19:00:1426/09/2020 Šabac — RadničkiGradski bazen Šabac1
2020-09-26 20:00:0026/09/2020 Zemun — Vojvodina11. april1
2020-09-26 20:00:5826/09/2020 Crvena zvezda — PartizanMilan Gale Muškatirović1
2020-09-26 20:00:5926/09/2020 Nais — Stari GradČair1
2020-10-03 19:45:5703/10/2020 Novi Beograd — Radnički11. april2
2020-10-03 20:00:1203/10/2020 Partizan — NaisBanjica2
2020-10-03 20:00:1203/10/2020 Banjica — Crvena zvezdaBanjica2
2020-10-03 20:00:1203/10/2020 Stari Grad — ZemunMilan Gale Muškatirović2
2020-10-03 20:00:1303/10/2020 Vojvodina — ŠabacSlana Bara2
2020-10-09 18:15:2709/10/2020 Radnički — VojvodinaSPD Radnički3
2020-10-10 18:00:2310/10/2020 Šabac — Stari GradGradski bazen Šabac3
2020-10-10 20:00:0210/10/2020 Zemun — Partizan11. april3
2020-10-10 20:00:1810/10/2020 Nais — BanjicaČair3
2020-10-10 20:00:1810/10/2020 Crvena zvezda — Novi BeogradMilan Gale Muškatirović3
2020-10-17 20:00:3917/10/2020 Crvena zvezda — NaisMilan Gale Muškatirović4
2020-10-17 20:00:3917/10/2020 Banjica — ZemunBanjica4
2020-10-17 20:00:3917/10/2020 Partizan — ŠabacBanjica4
2020-10-17 20:00:4017/10/2020 Novi Beograd — Vojvodina11. april4
2020-10-18 17:30:3018/10/2020 Stari Grad — RadničkiMilan Gale Muškatirović4
2020-10-30 17:30:5330/10/2020 Šabac — BanjicaGradski bazen Šabac5
2020-10-31 20:00:3831/10/2020 Zemun — Crvena zvezda11. april5
2020-10-31 20:00:5331/10/2020 Nais — Novi BeogradČair5
2020-10-31 20:00:5331/10/2020 Vojvodina — Stari GradSlana Bara5
2020-11-07 17:00:4707/11/2020 Banjica — RadničkiBanjica6
2020-11-07 20:00:3507/11/2020 Novi Beograd — Stari Grad11. april6
2020-11-07 20:00:4507/11/2020 Partizan — VojvodinaBanjica6
2020-11-07 20:00:4607/11/2020 Nais — ZemunČair6
2020-11-07 20:00:4607/11/2020 Crvena zvezda — ŠabacMilan Gale Muškatirović6
2020-11-20 19:00:2220/11/2020 Radnički — Crvena zvezdaSPD Radnički7
2020-11-21 20:00:3621/11/2020 Vojvodina — BanjicaSlana Bara7
2020-11-21 20:00:3621/11/2020 Stari Grad — PartizanMilan Gale Muškatirović7
2020-11-21 20:00:3621/11/2020 Šabac — NaisGradski bazen Šabac7
2020-11-21 20:00:3721/11/2020 Zemun — Novi Beograd11. april7
2020-11-27 19:30:5427/11/2020 Radnički — PartizanSPD Radnički5
2020-12-05 20:00:1305/12/2020 Novi Beograd — Partizan11. april8
2020-12-05 20:00:4305/12/2020 Crvena zvezda — VojvodinaMilan Gale Muškatirović8
2020-12-05 20:00:4405/12/2020 Banjica — Stari GradBanjica8
2020-12-05 20:00:5705/12/2020 Zemun — Šabac11. april8
2020-12-16 16:00:2816/12/2020 Nais — RadničkiČair8
2020-12-23 17:45:1823/12/2020 Radnički — ZemunSPD Radnički9
2020-12-23 20:00:3123/12/2020 Vojvodina — NaisSlana Bara9
2020-12-23 20:00:3223/12/2020 Partizan — BanjicaBanjica9
2020-12-23 20:00:3223/12/2020 Stari Grad — Crvena zvezdaMilan Gale Muškatirović9
2020-12-23 20:00:3223/12/2020 Šabac — Novi BeogradGradski bazen Šabac9
2021-02-27 20:00:0227/02/2021 Novi Beograd — Banjica11. april10
2021-02-27 20:00:0227/02/2021 Partizan — Crvena zvezdaBanjica10
2021-02-27 20:00:0227/02/2021 Stari Grad — NaisMilan Gale Muškatirović10
2021-02-27 20:00:0327/02/2021 Vojvodina — ZemunSlana Bara10
2021-03-03 20:30:5203/03/2021 Radnički — ŠabacSPD Radnički10
2021-03-06 20:00:3006/03/2021 Crvena zvezda — BanjicaMilan Gale Muškatirović11
2021-03-06 20:00:3006/03/2021 Zemun — Stari Grad11. april11
2021-03-06 20:00:3006/03/2021 Šabac — VojvodinaGradski bazen Šabac11
2021-03-06 20:00:3006/03/2021 Nais — PartizanČair11
2021-03-10 19:00:1710/03/2021 Radnički — Novi BeogradSPD Radnički11
2021-03-13 20:00:0913/03/2021 Vojvodina — RadničkiSlana Bara12
2021-03-13 20:00:1513/03/2021 Novi Beograd — Crvena zvezda11. april12
2021-03-13 20:00:2013/03/2021 Stari Grad — ŠabacMilan Gale Muškatirović12
2021-03-13 20:00:2013/03/2021 Partizan — ZemunBanjica12
2021-03-13 20:00:2013/03/2021 Banjica — NaisBanjica12
2021-03-20 19:30:2820/03/2021 Radnički — Stari GradSPD Radnički13
2021-03-20 20:00:4020/03/2021 Zemun — Banjica11. april13
2021-03-20 20:00:4020/03/2021 Šabac — PartizanGradski bazen Šabac13
2021-03-20 20:00:4020/03/2021 Nais — Crvena zvezdaČair13
2021-03-20 20:00:4020/03/2021 Vojvodina — Novi BeogradSlana Bara13
2021-03-27 20:00:5227/03/2021 Crvena zvezda — ZemunMilan Gale Muškatirović14
2021-03-27 20:00:5227/03/2021 Stari Grad — VojvodinaMilan Gale Muškatirović14
2021-03-27 20:00:5227/03/2021 Novi Beograd — Nais11. april14
2021-03-27 20:00:5227/03/2021 Banjica — ŠabacBanjica14
2021-03-31 19:00:3731/03/2021 Partizan — RadničkiBanjica14
2021-04-03 19:45:0403/04/2021 Radnički — BanjicaSPD Radnički15
2021-04-03 20:00:1403/04/2021 Stari Grad — Novi BeogradMilan Gale Muškatirović15
2021-04-03 20:00:1403/04/2021 Vojvodina — PartizanSlana Bara15
2021-04-03 20:00:1403/04/2021 Šabac — Crvena zvezdaGradski bazen Šabac15
2021-04-03 20:00:1403/04/2021 Zemun — Nais11. april15
2021-04-09 20:00:2409/04/2021 Novi Beograd — Zemun11. april16
2021-04-10 20:00:2410/04/2021 Nais — ŠabacČair16
2021-04-10 20:00:2410/04/2021 Banjica — VojvodinaBanjica16
2021-04-10 20:00:4410/04/2021 Partizan — Stari GradBanjica16
2021-04-14 19:30:1014/04/2021 Crvena zvezda — RadničkiMilan Gale Muškatirović16
2021-04-14 20:00:3714/04/2021 Šabac — ZemunGradski bazen Šabac17
2021-04-17 19:00:2917/04/2021 Radnički — NaisSPD Radnički17
2021-04-17 20:00:3717/04/2021 Partizan — Novi BeogradBanjica17
2021-04-17 20:00:3717/04/2021 Stari Grad — BanjicaMilan Gale Muškatirović17
2021-04-17 20:00:3817/04/2021 Vojvodina — Crvena zvezdaSlana Bara17
2021-04-24 20:00:0124/04/2021 Zemun — Radnički11. april18
2021-04-24 20:00:1324/04/2021 Banjica — PartizanBanjica18
2021-04-24 20:00:1324/04/2021 Nais — VojvodinaČair18
2021-04-24 20:00:1324/04/2021 Novi Beograd — Šabac11. april18
2021-04-24 20:00:1324/04/2021 Crvena zvezda — Stari GradMilan Gale Muškatirović18
2021-04-28 20:00:3228/04/2021 Nais — RadničkiČairQF
2021-05-05 20:00:5205/05/2021 Radnički — NaisSPD RadničkiQF

 

LISTA STRELACA

RankIgračTimGoloviUtakmice
1Draško GogovNovi Beograd6617
2Ivan GusarovVojvodina4616
3Đorđe VučinićŠabac4216
4Filip GardaševićNovi Beograd4217
5Marko RadulovićRadnički4115
6Strahinja RašovićRadnički3814
7Veljko TankosićCrvena zvezda3715
8Andrej BaraćPartizan3217
9Đorđe LjubenovićZemun3017
10Miloš VukićevićCrvena zvezda2914
11Nikola LukićRadnički2614
12Marko JankovićŠabac2512
13Uroš VasićNais2515
14Aleksa UkropinaRadnički2410
15Boris PopovićZemun2417
16Veljko KrstićBanjica2417
17Luka TrajkovićNais2315
18Miloš ĆukNovi Beograd2314
19Savo ĆetkovićŠabac2316
20Ognjen StojanovićŠabac2216
21Mihailo VukazićZemun2217
22Gavril SubotićCrvena zvezda2114
23Aleksandar MitrovićZemun2117
24Maros TkačŠabac2017
25Nebojša ToholjRadnički1913
26Mihajlo AndrinPartizan1917
27Nikola JapundžićZemun1914
28Stefan BrankovićRadnički1815
29Miloš MaksimovićVojvodina1814
30Petar JakšićPartizan1815
31Marko BolovićNais1815
32Nika ŠušiašviliNovi Beograd1811
33Nikita KrugRadnički1715
34Nemanja StanojevićRadnički1616
35Đorđe FilipovićNovi Beograd1613
36Nemanja RadovanlijaVojvodina1613
37Nemanja ŠiljNais1614
38Aleksandar ErakovićŠabac1516
39Nikola MarkovićŠabac1515
40Žarko VasinVojvodina1514
41Lazar VićkovićCrvena zvezda1516
42Ivan BasaraCrvena zvezda1513
43Mihajlo JanoševićBanjica1516
44Marko TubićVojvodina1515
45Marko RadovićCrvena zvezda1514
46Luka PljevančićRadnički1414
47Andreja ŠofranacStari Grad1414
48Marko TrkuljaVojvodina1415
49Kristijan ŠulcCrvena zvezda1415
50Petar VelkićŠabac1416
51Nikola BursaćNovi Beograd1313
52Luka ŠofranacStari Grad139
53Nikola NikolovNovi Beograd1316
54Stefan MitrovićPartizan137
55Petar SmiljevićCrvena zvezda1316
56Petar TomićNovi Beograd1216
57Mateja ĐorđevićNais1217
58Vuk MilojevićCrvena zvezda1215
59Milan KovačevićNais1216
60Nikola CvetkovićBanjica1213
61Marko AvramovićNovi Beograd1214
62Filip ĆorićStari Grad128
63Vasilije MartinovićNovi Beograd1211
64Aleksandar TimotijevićBanjica1211
65Danilo ČabriloPartizan118
66Srđan VuksanovićŠabac117
67Nikola BućanPartizan1114
68Srđan AksentijevićPartizan1113
69Filip JankovićRadnički1015
70Andrija SekulićStari Grad1015
71Mihajlo RepanovićŠabac1016
72Aleksandar VasićStari Grad1013
73Dragan DraškovićŠabac107
74Marko DimitrijevićPartizan1011
75Marko ŽivojinovićPartizan1012
76Aleksa PopovićStari Grad917
77Zoran BožovićPartizan913
78Matija TonkovićŠabac917
79Miloš MiličićRadnički812
80Luka LazićStari Grad811
81Petar KasumCrvena zvezda815
82Luka PerkovićZemun813
83Siniša BarbarezStari Grad816
84Mihajlo PavlovićBanjica816
85Tihomir ŽivićNais816
86Aleksandar RadanovićNovi Beograd89
87Mateja AsanovićNovi Beograd812
88Pavle MušikićBanjica716
89Petar JovićZemun715
90Aleksa NešićPartizan717
91Pavle RadićPartizan78
92Nikola RadulovićNovi Beograd715
93Rikardo Gomeš da SilvaPartizan76
94Aleksa PetrovskiNovi Beograd710
95Petar MitrovićNovi Beograd79
96Rodoljub GajićStari Grad715
97Ognjen VasovićRadnički66
98Zoran PoznanovićRadnički66
99Logan ŠofildBanjica69
100Aleksa TintorVojvodina617
101Ilija PrekogačićVojvodina615
102Branko KujovićNais610
103Arsenije MitrovićPartizan68
104Bogdan GavrilovićRadnički55
105Luka StamatovNais58
106Vukašin BursaćNovi Beograd54
107Dušan MarkovićCrvena zvezda515
108Nikola KovačevićStari Grad57
109Andrija JaukovićBanjica515
110Aleksandar AndrejevićZemun513
111Aleksa CvetkovićPartizan57
112Vuk MihailovićZemun516
113Karlos ArajaStari Grad54
114Milan LalićStari Grad59
115Aleksandar IlićBanjica48
116Marko PavičićNais417
117Đorđe StanićStari Grad44
118Miodarag MitrovicVojvodina416
119Andrija VasiljevićZemun411
120Mateo GiriStari Grad411
121Darko StojanovićCrvena zvezda411
122Stefan IlićŠabac416
123Rafael VergaraPartizan46
124Jusuke ŠimicuCrvena zvezda47
125Dušan TrtovićCrvena zvezda411
126Mihajlo BiočaninVojvodina411
127Mitar MarašRadnički36
128Uglješa PanićRadnički315
129Jovan TanasijevićRadnički311
130Marko IlićBanjica311
131Marko GavrilovićBanjica312
132Matija MiloševićNais35
133Stefan Vuk AndrijaševićBanjica38
134Senja StjepanovićNais36
135Luka GavrilovićBanjica36
136Lazar BojićStari Grad37
137Dragoljub MarjanovićZemun22
138Nikola VuksanovićBanjica25
139Petar VujovićNais211
140Milutin PošmugaNais213
141Stefan GakPartizan29
142Nikola SpasićStari Grad212
143Vesli MunizStari Grad27
144Marko BanovićPartizan23
145Luka BeronjaNais25
146Dragan MiloševićNais210
147Jovan MitrovićRadnički11
148Uroš RelićZemun15
149Veljko SavkovićŠabac15
150Luka ArsinStari Grad19
151Andrej BašicaNovi Beograd13
152Rastko JevđovićBanjica16
153Kelvin BemNais13
154Vojislav ČupićNovi Beograd12
155Nikola RađenCrvena zvezda18
156Matija ŽeželjNovi Beograd14
157Petar ĐurićZemun14
158Endrju NejvisCrvena zvezda14
159Luka StefanovićZemun18
160Veljko TomićNais113
161Lazar AntićRadnički00
162Radosav VirijevićRadnički02
163Lazar DobožanovRadnički012
164Filip MilutinovićRadnički05
165Stefan TodorovskiRadnički015
166Pavle GavrilovićVojvodina015
167Igor LazićNais017
168Vladimir TanovićZemun014
169Dimitrije RističevićNovi Beograd017
170Vladimir MišovićCrvena zvezda017
171Miloš PopadićVojvodina014
172Matija CerovićBanjica010
173Radoslav FilipovićŠabac013
174Nemanja IlićStari Grad011
175Milan BulajićPartizan017
176Nemanja NovakovićZemun02
177Dimitrije ĐokićZemun00
178Dušan PešićZemun02
179Uroš PuačaZemun04
180Bogdan BrešćanskiVojvodina014
181Uroš MarićVojvodina00
182Aleksa MaljkovićStari Grad02
183Danilo MartinovićBanjica01
184Mateja ĆetkovićNais012
185Petar MarkovićStari Grad04
186Milan MarićŠabac02
187Dražen TraparaVojvodina012
188Vuk JovanovićZemun017
189Veljko BodirogaBanjica09
190Neven ČerkezBanjica08
191Uroš TrpovskiBanjica05
192Matija DraškovićNovi Beograd02
193Srđan MiškovićZemun01
194Aleksa StojadinovićBanjica02
195Jovan BudrakBanjica05
196Marko JovanovićBanjica02
197Strahinja SretkovićZemun015
198Dušan StojanovićNais03
199Milutin BelopavlovićPartizan010
200Sava SredojevićVojvodina04
201Darko AleksićCrvena zvezda017
202Milan GlušacBanjica015
203Mihahjlo IvanovićStari Grad016
204Andrej VukadinovićŠabac017
205Aleksa StankovićStari Grad02
206Damjan SokolovskiBanjica013
207Petar PajkovicVojvodina00
208Mateja VlahovićNovi Beograd017
209Nikola ŽivadinovićNais02
210Ognjen TomićNais00