Najnovije vesti
  1. Poraz Radničkog u srpskom derbiju Lige šampiona
  2. Srpski derbi na debiju Radničkog i Novog Beograda u Ligi šampiona
  3. Kragujevčani pregazili Šapčane
  4. Radnički spreman za derbi sa Šapcem
  5. „Grupa smrti“ Radničkog u LŠ postala još teža

Superliga 20/21

TABELA

PozTimUPNPDGPGGRB
118170126814212651
218141324412212243
31813232191506941
418131425714411340
5181008166168-230
6189092041822227
7185112161213-5216
8183213132213-8111
9181215143283-1405
10180117110287-1771

 

REZULTATI

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
2020-09-26 15:00:5626/09/2020 Banjica — Novi BeogradBanjica1
2020-09-26 19:00:1426/09/2020 Šabac — RadničkiGradski bazen Šabac1
2020-09-26 20:00:0026/09/2020 Zemun — Vojvodina11. april1
2020-09-26 20:00:5826/09/2020 Crvena zvezda — PartizanMilan Gale Muškatirović1
2020-09-26 20:00:5926/09/2020 Nais — Stari GradČair1
2020-10-03 19:45:5703/10/2020 Novi Beograd — Radnički11. april2
2020-10-03 20:00:1203/10/2020 Partizan — NaisBanjica2
2020-10-03 20:00:1203/10/2020 Banjica — Crvena zvezdaBanjica2
2020-10-03 20:00:1203/10/2020 Stari Grad — ZemunMilan Gale Muškatirović2
2020-10-03 20:00:1303/10/2020 Vojvodina — ŠabacSlana Bara2
2020-10-09 18:15:2709/10/2020 Radnički — VojvodinaSPD Radnički3
2020-10-10 18:00:2310/10/2020 Šabac — Stari GradGradski bazen Šabac3
2020-10-10 20:00:0210/10/2020 Zemun — Partizan11. april3
2020-10-10 20:00:1810/10/2020 Nais — BanjicaČair3
2020-10-10 20:00:1810/10/2020 Crvena zvezda — Novi BeogradMilan Gale Muškatirović3
2020-10-17 20:00:3917/10/2020 Crvena zvezda — NaisMilan Gale Muškatirović4
2020-10-17 20:00:3917/10/2020 Banjica — ZemunBanjica4
2020-10-17 20:00:3917/10/2020 Partizan — ŠabacBanjica4
2020-10-17 20:00:4017/10/2020 Novi Beograd — Vojvodina11. april4
2020-10-18 17:30:3018/10/2020 Stari Grad — RadničkiMilan Gale Muškatirović4
2020-10-30 17:30:5330/10/2020 Šabac — BanjicaGradski bazen Šabac5
2020-10-31 20:00:3831/10/2020 Zemun — Crvena zvezda11. april5
2020-10-31 20:00:5331/10/2020 Nais — Novi BeogradČair5
2020-10-31 20:00:5331/10/2020 Vojvodina — Stari GradSlana Bara5
2020-11-07 17:00:4707/11/2020 Banjica — RadničkiBanjica6
2020-11-07 20:00:3507/11/2020 Novi Beograd — Stari Grad11. april6
2020-11-07 20:00:4507/11/2020 Partizan — VojvodinaBanjica6
2020-11-07 20:00:4607/11/2020 Nais — ZemunČair6
2020-11-07 20:00:4607/11/2020 Crvena zvezda — ŠabacMilan Gale Muškatirović6
2020-11-20 19:00:2220/11/2020 Radnički — Crvena zvezdaSPD Radnički7
2020-11-21 20:00:3621/11/2020 Vojvodina — BanjicaSlana Bara7
2020-11-21 20:00:3621/11/2020 Stari Grad — PartizanMilan Gale Muškatirović7
2020-11-21 20:00:3621/11/2020 Šabac — NaisGradski bazen Šabac7
2020-11-21 20:00:3721/11/2020 Zemun — Novi Beograd11. april7
2020-11-27 19:30:5427/11/2020 Radnički — PartizanSPD Radnički5
2020-12-05 20:00:1305/12/2020 Novi Beograd — Partizan11. april8
2020-12-05 20:00:4305/12/2020 Crvena zvezda — VojvodinaMilan Gale Muškatirović8
2020-12-05 20:00:4405/12/2020 Banjica — Stari GradBanjica8
2020-12-05 20:00:5705/12/2020 Zemun — Šabac11. april8
2020-12-16 16:00:2816/12/2020 Nais — RadničkiČair8
2020-12-23 17:45:1823/12/2020 Radnički — ZemunSPD Radnički9
2020-12-23 20:00:3123/12/2020 Vojvodina — NaisSlana Bara9
2020-12-23 20:00:3223/12/2020 Partizan — BanjicaBanjica9
2020-12-23 20:00:3223/12/2020 Stari Grad — Crvena zvezdaMilan Gale Muškatirović9
2020-12-23 20:00:3223/12/2020 Šabac — Novi BeogradGradski bazen Šabac9
2021-02-27 20:00:0227/02/2021 Novi Beograd — Banjica11. april10
2021-02-27 20:00:0227/02/2021 Partizan — Crvena zvezdaBanjica10
2021-02-27 20:00:0227/02/2021 Stari Grad — NaisMilan Gale Muškatirović10
2021-02-27 20:00:0327/02/2021 Vojvodina — ZemunSlana Bara10
2021-03-03 20:30:5203/03/2021 Radnički — ŠabacSPD Radnički10
2021-03-06 20:00:3006/03/2021 Crvena zvezda — BanjicaMilan Gale Muškatirović11
2021-03-06 20:00:3006/03/2021 Zemun — Stari Grad11. april11
2021-03-06 20:00:3006/03/2021 Šabac — VojvodinaGradski bazen Šabac11
2021-03-06 20:00:3006/03/2021 Nais — PartizanČair11
2021-03-10 19:00:1710/03/2021 Radnički — Novi BeogradSPD Radnički11
2021-03-13 20:00:0913/03/2021 Vojvodina — RadničkiSlana Bara12
2021-03-13 20:00:1513/03/2021 Novi Beograd — Crvena zvezda11. april12
2021-03-13 20:00:2013/03/2021 Stari Grad — ŠabacMilan Gale Muškatirović12
2021-03-13 20:00:2013/03/2021 Partizan — ZemunBanjica12
2021-03-13 20:00:2013/03/2021 Banjica — NaisBanjica12
2021-03-20 19:30:2820/03/2021 Radnički — Stari GradSPD Radnički13
2021-03-20 20:00:4020/03/2021 Zemun — Banjica11. april13
2021-03-20 20:00:4020/03/2021 Šabac — PartizanGradski bazen Šabac13
2021-03-20 20:00:4020/03/2021 Nais — Crvena zvezdaČair13
2021-03-20 20:00:4020/03/2021 Vojvodina — Novi BeogradSlana Bara13
2021-03-27 20:00:5227/03/2021 Crvena zvezda — ZemunMilan Gale Muškatirović14
2021-03-27 20:00:5227/03/2021 Stari Grad — VojvodinaMilan Gale Muškatirović14
2021-03-27 20:00:5227/03/2021 Novi Beograd — Nais11. april14
2021-03-27 20:00:5227/03/2021 Banjica — ŠabacBanjica14
2021-03-31 19:00:3731/03/2021 Partizan — RadničkiBanjica14
2021-04-03 19:45:0403/04/2021 Radnički — BanjicaSPD Radnički15
2021-04-03 20:00:1403/04/2021 Stari Grad — Novi BeogradMilan Gale Muškatirović15
2021-04-03 20:00:1403/04/2021 Vojvodina — PartizanSlana Bara15
2021-04-03 20:00:1403/04/2021 Šabac — Crvena zvezdaGradski bazen Šabac15
2021-04-03 20:00:1403/04/2021 Zemun — Nais11. april15
2021-04-09 20:00:2409/04/2021 Novi Beograd — Zemun11. april16
2021-04-10 20:00:2410/04/2021 Nais — ŠabacČair16
2021-04-10 20:00:2410/04/2021 Banjica — VojvodinaBanjica16
2021-04-10 20:00:4410/04/2021 Partizan — Stari GradBanjica16
2021-04-14 19:30:1014/04/2021 Crvena zvezda — RadničkiMilan Gale Muškatirović16
2021-04-14 20:00:3714/04/2021 Šabac — ZemunGradski bazen Šabac17
2021-04-17 19:00:2917/04/2021 Radnički — NaisSPD Radnički17
2021-04-17 20:00:3717/04/2021 Partizan — Novi BeogradBanjica17
2021-04-17 20:00:3717/04/2021 Stari Grad — BanjicaMilan Gale Muškatirović17
2021-04-17 20:00:3817/04/2021 Vojvodina — Crvena zvezdaSlana Bara17
2021-04-24 17:45:0124/04/2021 Zemun — Radnički11. april18
2021-04-24 20:00:1324/04/2021 Banjica — PartizanBanjica18
2021-04-24 20:00:1324/04/2021 Nais — VojvodinaČair18
2021-04-24 20:00:1324/04/2021 Novi Beograd — Šabac11. april18
2021-04-24 20:00:1324/04/2021 Crvena zvezda — Stari GradMilan Gale Muškatirović18
2021-04-28 20:00:3228/04/2021 Nais — RadničkiČairQF
2021-05-05 20:00:5205/05/2021 Radnički — NaisSPD RadničkiQF
2021-05-12 20:30:0512/05/2021 Radnički — ŠabacSPD RadničkiSF
2021-05-15 20:00:0615/05/2021 Šabac — RadničkiGradski bazen ŠabacSF
2021-05-19 20:30:1819/05/2021 Radnički — ŠabacSPD RadničkiSF
2021-05-26 20:00:5226/05/2021 Radnički — Novi BeogradSPD RadničkiF
2021-05-29 20:30:0529/05/2021 Novi Beograd — Radnički11. april-
2021-06-02 20:00:5202/06/2021 Radnički — Novi BeogradSPD RadničkiF

 

LISTA STRELACA

RankIgračTimGoloviUtakmice
1Draško GogovN. Beograd6818
2Ivan GusarovVojvodina4817
3Đorđe VučinićŠabac4417
4Filip GardaševićN. Beograd4218
5Marko RadulovićRadnički4115
6Strahinja RašovićRadnički4015
7Veljko TankosićCrvena zvezda4016
8Andrej BaraćPartizan3518
9Đorđe LjubenovićZemun3318
10Miloš VukićevićCrvena zvezda3015
11Nikola LukićRadnički2815
12Gavril SubotićCrvena zvezda2715
13Aleksa UkropinaRadnički2611
14Marko JankovićŠabac2613
15Uroš VasićNais2616
16Veljko KrstićBanjica2518
17Boris PopovićZemun2518
18Miloš ĆukN. Beograd2415
19Savo ĆetkovićŠabac2417
20Aleksandar MitrovićZemun2318
21Luka TrajkovićNais2316
22Ognjen StojanovićŠabac2317
23Mihailo VukazićZemun2318
24Nebojša ToholjRadnički2014
25Marek TkačŠabac2017
26Mihajlo AndrinPartizan2018
27Nikola JapundžićZemun2015
28Petar JakšićPartizan1916
29Miloš MaksimovićVojvodina1915
30Nika ŠušiašviliN. Beograd1912
31Nemanja StanojevićRadnički1817
32Stefan BrankovićRadnički1815
33Marko BolovićNais1815
34Nemanja RadovanlijaVojvodina1814
35Nikita KrugRadnički1716
36Nikola MarkovićŠabac1716
37Nemanja ŠiljNais1715
38Kristijan ŠulcCrvena zvezda1716
39Marko RadovićCrvena zvezda1715
40Đorđe FilipovićN. Beograd1613
41Žarko VasinVojvodina1615
42Petar SmiljevićCrvena zvezda1617
43Aleksandar ErakovićŠabac1517
44Lazar VićkovićCrvena zvezda1517
45Ivan BasaraCrvena zvezda1513
46Marko TubićVojvodina1516
47Mihajlo JanoševićBanjica1517
48Filip ĆorićStari Grad159
49Luka PljevančićRadnički1414
50Andreja ŠofranacStari Grad1415
51Petar VelkićŠabac1417
52Nikola BućanPartizan1415
53Marko TrkuljaVojvodina1415
54Nikola BursaćN. Beograd1314
55Luka ŠofranacStari Grad1310
56Vuk MilojevićCrvena zvezda1316
57Nikola NikolovN. Beograd1317
58Stefan MitrovićPartizan137
59Srđan AksentijevićPartizan1314
60Danilo ČabriloPartizan129
61Petar TomićN. Beograd1217
62Mateja ĐorđevićNais1218
63Vasilije MartinovićN. Beograd1212
64Nikola CvetkovićBanjica1214
65Milan KovačevićNais1217
66Marko AvramovićN. Beograd1215
67Aleksandar TimotijevićBanjica1211
68Marko ŽivojinovićPartizan1113
69Srđan VuksanovićŠabac118
70Filip JankovićRadnički1016
71Marko DimitrijevićPartizan1011
72Andrija SekulićStari Grad1016
73Mihajlo RepanovićŠabac1017
74Zoran BožovićPartizan1014
75Aleksandar VasićStari Grad1013
76Dragan DraškovićŠabac107
77Aleksa PopovićStari Grad918
78Petar KasumCrvena zvezda916
79Siniša BarbarezStari Grad917
80Mihajlo PavlovićBanjica917
81Matija TonkovićŠabac918
82Miloš MiličićRadnički812
83Pavle RadićPartizan89
84Luka LazićStari Grad812
85Logan ŠofildBanjica810
86Luka PerkovićZemun814
87Tihomir ŽivićNais817
88Aleksandar RadanovićN. Beograd89
89Mateja AsanovićN. Beograd812
90Rodoljub GajićStari Grad716
91Luka GavrilovićBanjica76
92Pavle MušikićBanjica717
93Petar JovićZemun716
94Nikola RadulovićN. Beograd716
95Rikardo Gomeš da SilvaPartizan77
96Aleksa PetrovskiN. Beograd710
97Petar MitrovićN. Beograd79
98Aleksa NešićPartizan717
99Zoran PoznanovićRadnički67
100Bogdan GavrilovićRadnički66
101Andrija JaukovićBanjica616
102Aleksa TintorVojvodina618
103Rafael VergaraPartizan67
104Ilija PrekogačićVojvodina616
105Branko KujovićNais611
106Ognjen VasovićRadnički66
107Arsenije MitrovićPartizan68
108Vuk MihailovićZemun516
109Luka StamatovNais58
110Đorđe StanićStari Grad55
111Vukašin BursaćN. Beograd55
112Dušan MarkovićCrvena zvezda516
113Nikola KovačevićStari Grad57
114Aleksandar AndrejevićZemun514
115Karlos ArajaStari Grad54
116Aleksa CvetkovićPartizan57
117Milan LalićStari Grad59
118Darko StojanovićCrvena zvezda512
119Marko PavičićNais418
120Dušan TrtovićCrvena zvezda412
121Miodarag MitrovicVojvodina417
122Aleksandar IlićBanjica49
123Andrija VasiljevićZemun411
124Mateo GiriStari Grad412
125Stefan IlićŠabac417
126Jusuke ŠimicuCrvena zvezda47
127Mihajlo BiočaninVojvodina412
128Jovan TanasijevićRadnički312
129Uglješa PanićRadnički316
130Stefan GakPartizan310
131Marko GavrilovićBanjica313
132Marko IlićBanjica311
133Matija MiloševićNais35
134Stefan Vuk AndrijaševićBanjica38
135Mitar MarašRadnički37
136Dragan MiloševićNais311
137Senja StjepanovićNais36
138Lazar BojićStari Grad37
139Luka StefanovićZemun29
140Milutin PošmugaNais214
141Nikola VuksanovićBanjica25
142Dragoljub MarjanovićZemun23
143Petar VujovićNais211
144Nikola SpasićStari Grad213
145Marko BanovićPartizan23
146Vesli MunizStari Grad28
147Luka BeronjaNais25
148Uroš RelićZemun15
149Veljko SavkovićŠabac16
150Jovan MitrovićRadnički11
151Luka ArsinStari Grad19
152Andrej BašicaN. Beograd13
153Rastko JevđovićBanjica16
154Kelvin BemNais14
155Matija ŽeželjN. Beograd14
156Vojislav ČupićN. Beograd12
157Petar ĐurićZemun14
158Nikola RađenCrvena zvezda18
159Endrju NejvisCrvena zvezda14
160Veljko TomićNais114
161Mihahjlo IvanovićStari Grad017
162Petar MarkovićStari Grad04
163Bogdan BrešćanskiVojvodina014
164Nikola ŽivadinovićNais02
165Radosav VirijevićRadnički02
166Lazar AntićRadnički01
167Andrej VukadinovićŠabac018
168Stefan TodorovskiRadnički016
169Lazar DobožanovRadnički012
170Filip MilutinovićRadnički06
171Dušan StojanovićNais03
172Nemanja NovakovićZemun02
173Igor LazićNais018
174Pavle GavrilovićVojvodina016
175Dimitrije RističevićN. Beograd018
176Radoslav FilipovićŠabac014
177Vladimir TanovićZemun015
178Vladimir MišovićCrvena zvezda018
179Matija CerovićBanjica010
180Nemanja IlićStari Grad012
181Dušan PešićZemun03
182Dimitrije ĐokićZemun00
183Uroš PuačaZemun04
184Aleksa MaljkovićStari Grad02
185Danilo MartinovićBanjica01
186Vuk JovanovićZemun017
187Milan MarićŠabac02
188Dražen TraparaVojvodina013
189Neven ČerkezBanjica09
190Uroš TrpovskiBanjica05
191Matija DraškovićN. Beograd03
192Veljko BodirogaBanjica010
193Srđan MiškovićZemun01
194Aleksa StojadinovićBanjica02
195Jovan BudrakBanjica05
196Marko JovanovićBanjica02
197Mateja VlahovićN. Beograd018
198Darko AleksićCrvena zvezda018
199Aleksa StankovićStari Grad02
200Milan GlušacBanjica016
201Sava SredojevićVojvodina04
202Damjan SokolovskiBanjica014
203Petar PajkovicVojvodina01
204Strahinja SretkovićZemun015
205Miloš PopadićVojvodina014
206Milan BulajićPartizan018
207Milutin BelopavlovićPartizan010
208Uroš MarićVojvodina00
209Matija ĆetkovićNais012
210Ognjen TomićNais00