Najnovije vesti
  1. Talenti iz Zvezde i Partizana u Radničkom
  2. Durutović, Pljevančić i Bosić šesti na svetu sa Srbijom
  3. Kadeti Radničkog osvojili Vidra kup
  4. Objavljen raspored Regionalne lige
  5. Pljevančić i Durutović na Evropskom prvenstvu za juniore

Regionalna A2 19/20

TABELA

PozTimUPNPDGPGGRB
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000

 

RASPORED

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
2019-09-21 20:00:5121/09/2019 Galeb — RadničkiSC Makarska1
2019-09-21 20:00:0921/09/2019 Zadar — MedveščakGradski bazeni Zadar1
2019-09-21 20:00:0921/09/2019 Nais — Primorje EBČair1
2019-09-21 20:00:3021/09/2019 Solaris — KataroCrnica1
2019-09-21 20:00:3821/09/2019 Vojvodina — Zemun BosalSlana Bara1
2019-09-21 20:00:0321/09/2019 POŠK — TriglavPoljud1
2019-09-28 20:00:4428/09/2019 Zadar — NaisGradski bazeni Zadar2
2019-09-28 20:00:4028/09/2019 Radnički — VojvodinaSPD Radnički2
2019-09-28 20:00:3528/09/2019 Medveščak — Zemun BosalSvetice2
2019-09-28 20:00:3428/09/2019 Triglav — GalebPokriti olimpijski bazen2
2019-09-28 20:00:4828/09/2019 Kataro — POŠKNikša Bućin2
2019-09-28 20:00:2928/09/2019 Primorje — SolarisKantrida2
2019-10-05 20:00:2905/10/2019 Zemun Bosal — Radnički11. april3
2019-10-05 20:00:2905/10/2019 Vojvodina — TriglavSlana Bara3
2019-10-05 20:00:1305/10/2019 Nais — MedveščakČair3
2019-10-05 20:00:5305/10/2019 Solaris — ZadarCrnica3
2019-10-05 20:00:3005/10/2019 POŠK — PrimorjePoljud3
2019-10-05 20:00:0905/10/2019 Galeb — KataroSC Makarska3
2019-10-09 20:00:0109/10/2019 Medveščak — RadničkiSvetice4
2019-10-09 20:00:0609/10/2019 Primorje — GalebKantrida4
2019-10-09 20:00:5009/10/2019 Zadar — POŠKGradski bazeni Zadar4
2019-10-09 20:00:3209/10/2019 Nais — SolarisČair4
2019-10-09 20:00:1109/10/2019 Triglav — Zemun BosalPokriti olimpijski bazen4
2019-10-09 20:00:5309/10/2019 Kataro — VojvodinaNikša Bućin4
2019-10-12 20:00:1612/10/2019 Radnički — TriglavSPD Radnički5
2019-10-12 20:00:1212/10/2019 Vojvodina — PrimorjeSlana Bara5
2019-10-12 20:00:3912/10/2019 Zemun Bosal — Kataro11. april5
2019-10-12 20:00:2412/10/2019 Solaris — MedveščakCrnica5
2019-10-12 20:00:1512/10/2019 POŠK — NaisPoljud5
2019-10-12 20:00:0612/10/2019 Galeb — ZadarSC Makarska5
2019-10-19 20:00:5919/10/2019 Kataro — RadničkiNikša Bućin6
2019-10-19 20:00:0019/10/2019 Primorje — Zemun BosalKantrida6
2019-10-19 20:00:4119/10/2019 Zadar — VojvodinaGradski bazeni Zadar6
2019-10-19 20:00:1819/10/2019 Nais — GalebČair6
2019-10-19 20:00:0319/10/2019 Solaris — POŠKCrnica6
2019-10-19 20:00:3819/10/2019 Medveščak — TriglavSvetice6
2019-10-26 20:00:1526/10/2019 Radnički — PrimorjeSPD Radnički7
2019-10-26 20:00:0426/10/2019 Galeb — SolarisSC Makarska7
2019-10-26 20:00:2526/10/2019 Zemun Bosal — Zadar11. april7
2019-10-26 20:00:2126/10/2019 Triglav — KataroPokriti olimpijski bazen7
2019-10-26 20:00:0826/10/2019 POŠK — MedveščakPoljud7
2019-10-26 20:00:3626/10/2019 Vojvodina — NaisSlana Bara7
2019-11-02 20:00:5102/11/2019 Zadar — RadničkiGradski bazeni Zadar8
2019-11-02 20:00:5202/11/2019 Medveščak — KataroSvetice8
2019-11-02 20:00:4602/11/2019 Primorje — TriglavKantrida8
2019-11-02 20:00:2602/11/2019 Nais — Zemun BosalČair8
2019-11-02 20:00:0402/11/2019 Solaris — VojvodinaCrnica8
2019-11-02 20:00:4002/11/2019 POŠK — GalebPoljud8
2019-11-09 20:00:2809/11/2019 Radnički — NaisSPD Radnički9
2019-11-09 20:00:5709/11/2019 Kataro — PrimorjeNikša Bućin9
2019-11-09 20:00:0409/11/2019 Galeb — MedveščakSC Makarska9
2019-11-09 20:00:3609/11/2019 Vojvodina — POŠKSlana Bara9
2019-11-09 20:00:1909/11/2019 Zemun Bosal — Solaris11. april9
2019-11-09 20:00:3109/11/2019 Triglav — ZadarPokriti olimpijski bazen9
2019-11-16 20:00:1416/11/2019 Solaris — RadničkiCrnica10
2019-11-16 20:00:2216/11/2019 POŠK — Zemun BosalPoljud10
2019-11-16 20:00:5716/11/2019 Galeb — VojvodinaSC Makarska10
2019-11-16 20:00:5016/11/2019 Medveščak — PrimorjeSvetice10
2019-11-16 20:00:0216/11/2019 Zadar — KataroGradski bazeni Zadar10
2019-11-16 20:00:0616/11/2019 Nais — TriglavČair10
2020-02-01 20:00:1001/02/2020 Radnički — POŠKSPD Radnički11
2020-02-01 20:00:4801/02/2020 Triglav — SolarisPokriti olimpijski bazen11
2020-02-01 20:00:2701/02/2020 Kataro — NaisNikša Bućin11
2020-02-01 20:00:1701/02/2020 Primorje — ZadarKantrida11
2020-02-01 20:00:0801/02/2020 Vojvodina — MedveščakSlana Bara11
2020-02-01 20:00:0301/02/2020 Zemun Bosal — Galeb11. april11

 

LISTA STRELACA

RankIgračTimGolovi
1Nemanja StanojevićRadnički0
2Nebojša ToholjRadnički0
3Danil FrolovRadnički0
4Nikola TomaševićRadnički0
5Sergej LobovRadnički0
6Nikola StankovićRadnički0
7Mateja ĐorđevićRadnički0
8Lazar DobožanovRadnički0
9Stefan TodorovskiRadnički0
10Gijom DinoRadnički0
11Nikola LukićRadnički0
12Filip JankovićRadnički0
13Luka PljevančićRadnički0
14Uglješa PanićRadnički0
15Jovan TanasijevićRadnički0
16Nemanja RadovanlijaRadnički0
17Stefan BrankovićRadnički0