Najnovije vesti
  1. Poraz Radničkog u srpskom derbiju Lige šampiona
  2. LŠ: Radnički i Novi Beograd zatvaraju ligaški deo u Kragujevcu
  3. Radnički pregazio Partizan i plasirao se u finale
  4. Vaterpolo klubu Radnički uručena Đurđevdanska nagrada
  5. Prva meč lopta Radničkog protiv Partizana za finale

Liga šampiona

GRUPA A

PozTimUPNPDGPGGRB
1149321621332930
2148421541381628
3148331731215227
4148331881493927
5146261461311520
614419139159-2013
7143011141173-329
8142012130229-996

 

REZULTATI

DateEventTime/ResultsMatch Day
2021-10-26 19:00:0326/10/2021 Breša — Ferencvaroš1
2021-10-26 19:00:1026/10/2021 Barseloneta — Jadran ST1
2021-10-26 19:00:5026/10/2021 Olimpijakos — Dinamo1
2021-10-26 19:45:3526/10/2021 N. Beograd — Radnički1
2021-11-09 19:00:0609/11/2021 N. Beograd — Olimpijakos2
2021-11-09 19:00:1609/11/2021 Breša — Barseloneta2
2021-11-09 19:00:1709/11/2021 Jadran ST — Dinamo2
2021-11-09 20:30:5609/11/2021 Radnički — Ferencvaroš2
2021-11-19 19:00:3819/11/2021 Ferencvaroš — Olimpijakos3
2021-11-19 19:00:4119/11/2021 Jadran ST — N. Beograd3
2021-11-19 19:00:4719/11/2021 Dinamo — Barseloneta3
2021-11-19 20:30:0719/11/2021 Radnički — Breša3
2021-11-30 19:00:0330/11/2021 Ferencvaroš — N. Beograd4
2021-11-30 19:00:4530/11/2021 Jadran ST — Radnički4
2021-11-30 19:00:4630/11/2021 Dinamo — Breša4
2021-11-30 19:00:5730/11/2021 Olimpijakos — Barseloneta4
2021-12-14 19:00:2614/12/2021 Olimpijakos — Jadran ST5
2021-12-14 19:00:2614/12/2021 N. Beograd — Breša5
2021-12-14 19:00:5514/12/2021 Barseloneta — Ferencvaroš5
2021-12-14 20:30:0314/12/2021 Radnički — Dinamo5
2021-12-21 19:00:0521/12/2021 Ferencvaroš — Jadran ST6
2021-12-21 19:00:0821/12/2021 Breša — Olimpijakos6
2021-12-21 19:00:1921/12/2021 Dinamo — N. Beograd6
2021-12-21 20:15:1321/12/2021 Barseloneta — Radnički6
2022-01-11 16:30:2611/01/2022 Olimpijakos — Radnički7
2022-01-11 19:00:0511/01/2022 Dinamo — Ferencvaroš7
2022-01-11 19:00:3911/01/2022 Barseloneta — N. Beograd7
2022-01-11 19:00:5711/01/2022 Breša — Jadran ST7
2022-01-26 19:00:0026/01/2022 Ferencvaroš — Dinamo8
2022-01-26 19:00:3426/01/2022 Jadran ST — Breša8
2022-01-26 19:00:5026/01/2022 N. Beograd — Barseloneta8
2022-01-26 20:30:3326/01/2022 Radnički — Olimpijakos8
2022-02-08 19:00:3008/02/2022 Olimpijakos — Breša9
2022-02-09 19:00:2609/02/2022 Radnički — Barseloneta9
2022-02-09 19:00:2909/02/2022 Jadran ST — Ferencvaroš9
2022-02-09 19:00:4509/02/2022 N. Beograd — Dinamo9
2022-02-23 16:00:3823/02/2022 Dinamo — Radnički10
2022-02-23 19:00:4623/02/2022 Ferencvaroš — Barseloneta10
2022-02-23 19:00:5523/02/2022 Jadran ST — Olimpijakos10
2022-02-23 19:00:5623/02/2022 Breša — N. Beograd10
2022-03-30 19:00:0830/03/2022 Breša — Dinamo11
2022-03-30 19:00:4830/03/2022 N. Beograd — Ferencvaroš11
2022-03-30 19:00:5830/03/2022 Barseloneta — Olimpijakos11
2022-03-30 20:30:0730/03/2022 Radnički — Jadran ST11
2022-04-09 19:00:1309/04/2022 Barseloneta — Dinamo12
2022-04-09 19:00:5209/04/2022 N. Beograd — Jadran ST12
2022-04-09 19:00:5509/04/2022 Olimpijakos — Ferencvaroš12
2022-04-09 20:30:5009/04/2022 Breša — Radnički12
2022-04-20 19:00:1920/04/2022 Dinamo — Jadran ST13
2022-04-20 19:00:1920/04/2022 Barseloneta — Breša13
2022-04-20 19:00:3620/04/2022 Ferencvaroš — Radnički13
2022-04-20 19:00:4220/04/2022 Olimpijakos — N. Beograd13
2022-05-11 19:00:3811/05/2022 Jadran ST — Barseloneta14
2022-05-11 19:00:3911/05/2022 Ferencvaroš — Breša14
2022-05-11 19:00:4911/05/2022 Dinamo — Olimpijakos14
2022-05-11 20:30:4211/05/2022 Radnički — N. Beograd14

 

LISTA STRELACA

RankIgračTimGolovi
1Gergo ZalankiPro Reko42
2Strahinja RašovićN. Beograd37
3Alvaro GranadosBarseloneta37
4Ugo CrousillatMarsej35
5Filip FilipovićOlimpijakos35
6Konstantinos GenidouniasOlimpijakos33
7Jerko Marinić KragićJadran ST31
8Marton VamošFerencvaroš30
9Darko BrguljanHanover 9830
10Krisztian ManherczOSC29
11Andrija PrlainovićMarsej29
12Dmitri KholodŠpandau 0429
13Dušan VasićDinamo29
14Ioannis FountoulisOlimpijakos28
15Stylianos ArgyropoulosJug28
16Aleksandar RadovićHanover 9825
17Edoardo Di SommaBreša25
18Alexandros PapanastasiouJug24
19Ivan BasaraCrvena zvezda24
20Gergely BurianOSC24
21Giacomo CanellaPro Reko23
22Dušan MandićN. Beograd23
23Loren FatovićJug23
24Nikola JakšićN. Beograd23
25Stefano LuongoBreša23
26Denes VargaFerencvaroš23
27Tudor-Andrei FuleaSteaua22
28Gavril SubotićCrvena zvezda22
29Vincenzo RenzutoBreša22
30Daniil MerkulovFerencvaroš21
31Duško PijetlovićN. Beograd21
32Thomas VernouxMarsej21
33Vince VigvariOSC21
34Konstantinos KakarisJug21
35Marko ŽuvelaJug21
36Nikola LukićRadnički20
37Luke PavillardBarseloneta20
38Aaron YoungerPro Reko20
39Erik CsacsovszkiOSC20
40Ivan NagaevHanover 9820
41Konstantin HarkovJadran ST20
42Francesco Di FulvioPro Reko19
43Christian PresciuttiBreša19
44Marko JelačaDinamo19
45Vlad-Luca GeorgescuSteaua19
46Aleksandar IvovićPro Reko19
47Ante VukičevićMarsej19
48Szilard JansikFerencvaroš19
49Vincenzo DolceBreša18
50Alberto MunarrizBarseloneta18
51Maro JokovićJug18
52Đorđe LazićBreša18
53Marc LarumbeBarseloneta18
54Jovan SarićDinamo18
55Felipe PerroneBarseloneta18
56Angelos VlahopulosN. Beograd18
57Jorn WinkelhorstHanover 9818
58Marko RadulovićRadnički17
59Miloš ĆukRadnički17
60Nemanja UbovićFerencvaroš17
61Denis StrelezkijŠpandau 0417
62Nikola DedovićŠpandau 0417
63Josip VrlićRadnički15
64Stefan PješivacCrvena zvezda15
65Miloš VukićevićCrvena zvezda15
66Aleksa UkropinaRadnički14
67Stefan BrankovićRadnički14
68Rino BurićJadran ST14
69Ferenc SalamonOSC14
70Andrei NeamtuSteaua14
71Sandro AdeishviliDinamo14
72Benjamin HallockPro Reko14
73Balazs HaraiOSC14
74Dimitrios NikolaidesŠpandau 0413
75Miguel De Toro DominguezBarseloneta13
76Boris VapenskiBreša13
77Konstantinos MourikisOlimpijakos13
78Anđelo ŠetkaJadran ST13
79Luca DamonteFerencvaroš13
80Nika ŠušiašviliN. Beograd13
81Veljko TankosićCrvena zvezda12
82Mateo ĆukŠpandau 0412
83Draško GogovN. Beograd12
84Petar MuslimHanover 9812
85Fynn SchuetzeHanover 9812
86Hrvoje BenićJug12
87Antonio DuževićJadran ST12
88Nemanja StanojevićRadnički11
89Martin FameraBarseloneta11
90Valiko DadvaniDinamo11
91Andria BitadzeDinamo11
92Jacopo AlesianiBreša11
93Marin RestovićŠpandau 0411
94Viktor RašovićN. Beograd11
95Filip JankovićRadnički10
96Revaz ImnaishviliDinamo10
97Julian RealHanover 9810
98Pietro FiglioliPro Reko10
99Vladan SpaićMarsej10
100Zvonimir ButićJadran ST10
101Marin TomasovićJug10
102Luka BukićJadran ST10
103Marton TothOSC10
104Filip KržićJug10
105Alexandru GheorgheSteaua10
106Romain Marion VernouxMarsej10
107Nikša DobudJadran ST10
108Alessandro VelottoPro Reko10
109Radomir DrašovićN. Beograd10
110Alejandro BustosBarseloneta10
111Alexandre BouetMarsej9
112Tiberiu NegreanSteaua9
113Marko MacanHanover 989
114Marino ČagaljJadran ST9
115Vuk MilojevićCrvena zvezda9
116Gergo FeketeFerencvaroš9
117Vendel VigvariFerencvaroš9
118Marin DelićJadran ST9
119Igor KovačevićMarsej9
120Miloš MiličićRadnički8
121Levente VancsikSteaua8
122Georgios DervisisOlimpijakos8
123Francisco Fernandez MirandaBarseloneta8
124Oscar Asensio SurribasBarseloneta8
125Unai Biel LaraBarseloneta8
126Luka LončarPro Reko8
127Christodoulos KolomvosOlimpijakos8
128Michael BodegasMarsej8
129Rodoljub GajićCrvena zvezda7
130Kristof SziladiOSC7
131Bogdan ĐurđićCrvena zvezda7
132Gonzalo EcheniquePro Reko7
133Marko StammŠpandau 047
134Miroslav PerkovićN. Beograd7
135Francesco IudeanSteaua7
136Nebojša ToholjRadnički6
137Mihnea-Andrei GheorgheSteaua6
138Nikolaos GkillasOlimpijakos6
139Ante ĆorušićHanover 986
140Nicolas BicariBreša6
141Đorđe VučinićN. Beograd6
142Nino MudražijaSteaua6
143Erik MolnarFerencvaroš6
144Nicholas PresciuttiPro Reko6
145Giorgi MagrakvelidzeDinamo6
146Matteo AicardiPro Reko6
147Niccolo GittoBreša6
148Yannek ChiruŠpandau 045
149Uroš ČučkovćMarsej5
150Vasilije MartinovićN. Beograd5
151Matija BrguljanHanover 985
152Chrysovalantis ChrysospathisOlimpijakos5
153Erik BundschuhOSC5
154Marko RadovićCrvena zvezda5
155Petar SmiljevićCrvena zvezda5
156Luka PljevančićRadnički4
157Zoran BožićŠpandau 044
158Dušan MarkovićCrvena zvezda4
159Zeno BertoliPro Reko4
160Albert PonferradaBarseloneta4
161Andro BušljeOlimpijakos4
162Giorgi MeskhiDinamo4
163Filip GardaševićCrvena zvezda4
164Vlad-Gabriel DragomirescuSteaua3
165Nikita KrugRadnički3
166Saba TkeshelashviliDinamo3
167Lorinc GaborFerencvaroš3
168Ivan VukojevićJug3
169Luka StahorJug3
170Marek TkačŠpandau 043
171Konstantinos GouvisOlimpijakos3
172Mate Dome DalaOSC3
173Phillip KubischHanover 983
174Artsiom DzikhtsiarenkaDinamo3
175Nikola RađenCrvena zvezda3
176Nicolae OantaSteaua3
177Agusti PericasŠpandau 043
178Dimitri GoantaSteaua3
179Mate Attila AranyiOSC2
180Mathias OlivonMarsej2
181Đuro RadovićOlimpijakos2
182Kristof VarnaiOSC2
183Petar TomićN. Beograd2
184Duje PejkovićJadran ST2
185Pierre-Frederic VanpeperstraeteMarsej2
186Michal IzdinskyMarsej1
187Sandor GalFerencvaroš1
188Dušan TrtovićCrvena zvezda1
189Andrea NuzzoPro Reko1
190Giorgi KiriakidiDinamo1
191Emanuele MariniPro Reko1
192Aleks SekulićŠpandau 041
193Achilleas GrammatikosOlimpijakos1
194Zoltan PohlFerencvaroš1
195Balazs NyiriFerencvaroš1
196Ivuša BurđelezJug1
197Maurice JuenglingŠpandau 041
198Alessandro BalzariniBreša1
199Toni NemethFerencvaroš1
200Robert StojanacJadran ST1
201Alexandru-Andrei GhibanSteaua1
202Besarion AkhvledianiDinamo1
203Toni MozaraJug0
204Finn RotermundHanover 980
205Andro GalićJadran ST0
206Jovan TanasijevićRadnički0
207Stefan TodorovskiRadnički0
208Antun PavlovićJadran ST0
209Uglješa PanićRadnički0
210Lazar DobožanovRadnički0
211Sebastian AndruskiewiczŠpandau 040
212Tobias MartensŠpandau 040
213Petar MarkovićCrvena zvezda0
214Beka KavtaradzeDinamo0
215Luka DodojaJadran ST0
216Mihahjlo IvanovićCrvena zvezda0
217Luka GavrilovićRadnički0
218Andrei StanSteaua0
219Victor-Andrei AntipaSteaua0
220Linus SchuetzeHanover 980
221Maximilian-Stefan FroreichHanover 980
222Felix BenkeHanover 980
223Jan RotermundHanover 980
224Niclas SchipperHanover 980
225Matteo RivettiBreša0
226Gergely KlarFerencvaroš0
227Joe Robert Bruse ScottBarseloneta0
228Steffen HuelshoffHanover 980
229Aleksandre MikautadzeDinamo0
230Luka ChikovaniDinamo0
231Hrvoje ZvonoJug0
232Bruno BobićJug0
233Vlaho PavlićJug0
234Patrik KolakJug0
235Vince Daniel VargaFerencvaroš0
236Daniel RobuSteaua0
237Luka PodrugJadran ST0
238Irakli RazmadzeDinamo0
239Marton LevaiOSC0
240Toni PopadićJug0
241Daniel Lopez PinedoBarseloneta0
242Marko BijačOlimpijakos0
243Moritz SchenkelHanover 980
244Vladimir MišovićCrvena zvezda0
245Gojko PijetlovićN. Beograd0
246Marco Del LungoPro Reko0
247Marius-Florin TicSteaua0
248Arshak HovhannysianMarsej0
249Laszlo BaksaŠpandau 040
250Dejan LazovićMarsej0
251Petar TešanovićBreša0
252Daniel SzakonyiFerencvaroš0
253Konstantinos MathiopoulosOlimpijakos0
254Tommaso GianazzaBreša0
255Toni RadanJadran ST0
256Bence HaverkampfŠpandau 040
257Luka GiorgadzeDinamo0
258Mark DyckŠpandau 040
259Vito JankovićJadran ST0
260Antonio VukojevićJug0
261Ivan JurišićJug0
262Darko AleksićCrvena zvezda0
263Martin ČelarJadran ST0
264Giorgi GvetadzeDinamo0
265Max Vernet SchweimerŠpandau 040
266Eduard-Mihai DragusinSteaua0
267Kevin GoetzHanover 980
268Tommaso NegriPro Reko0
269Žoao Pedro FernandesN. Beograd0
270Zachary JoubertMarsej0
271Soma VogelFerencvaroš0
272Unai AguirreBarseloneta0
273Nikoloz ShubladzeDinamo0
274Emmanouil ZerdevasOlimpijakos0
275Matteo GianazzaBreša0
276Kristof DevaiOSC0
277Mate AnićJadran ST0
278Zvonimir MiloglavJug0

 

GRUPA B

PozTimUPNPDGPGGRB
114130120010010039
21411031701195133
31410131741433131
414635150180-3021
514617151168-1719
6143110133148-1510
7142111133178-457
8141112111186-754

 

REZULTATI

DateEventTime/ResultsMatch Day
2021-10-27 19:00:0527/10/2021 Crvena zvezda — Špandau 041
2021-10-27 19:00:0827/10/2021 Marsej — Pro Reko1
2021-10-27 19:00:2927/10/2021 OSC — Steaua1
2021-10-27 19:00:3727/10/2021 Jug — Hanover 981
2021-11-10 19:00:2710/11/2021 Crvena zvezda — OSC2
2021-11-10 19:00:3010/11/2021 Pro Reko — Steaua2
2021-11-10 19:00:3110/11/2021 Špandau 04 — Hanover 982
2021-11-10 19:00:3210/11/2021 Jug — Marsej2
2021-11-20 19:00:2120/11/2021 Steaua — Marsej3
2021-11-20 19:00:2120/11/2021 Špandau 04 — Jug3
2021-11-20 19:00:2220/11/2021 Hanover 98 — OSC3
2021-11-20 19:00:2320/11/2021 Pro Reko — Crvena zvezda3
2021-12-01 19:00:4201/12/2021 Crvena zvezda — Hanover 984
2021-12-01 19:00:4701/12/2021 OSC — Marsej4
2021-12-01 19:00:5301/12/2021 Steaua — Jug4
2021-12-01 19:00:5501/12/2021 Pro Reko — Špandau 044
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Špandau 04 — Steaua5
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Marsej — Hanover 985
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Crvena zvezda — Jug5
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 OSC — Pro Reko5
2021-12-22 19:00:0222/12/2021 Hanover 98 — Pro Reko6
2021-12-22 19:00:0422/12/2021 Jug — OSC6
2021-12-22 19:00:0522/12/2021 Steaua — Crvena zvezda6
2021-12-22 19:00:0622/12/2021 Marsej — Špandau 046
2022-01-12 19:00:1012/01/2022 Marsej — Crvena zvezda7
2022-01-12 19:00:1712/01/2022 Jug — Pro Reko7
2022-01-12 19:00:2112/01/2022 OSC — Špandau 047
2022-01-12 19:00:2412/01/2022 Steaua — Hanover 987
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Špandau 04 — OSC8
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Pro Reko — Jug8
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Hanover 98 — Steaua8
2022-01-25 19:00:5825/01/2022 Crvena zvezda — Marsej8
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 Pro Reko — Hanover 989
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 OSC — Jug9
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 Crvena zvezda — Steaua9
2022-02-08 19:00:5608/02/2022 Špandau 04 — Marsej9
2022-02-22 19:00:1522/02/2022 Pro Reko — OSC10
2022-02-22 19:00:1622/02/2022 Jug — Crvena zvezda10
2022-02-22 19:00:4122/02/2022 Hanover 98 — Marsej10
2022-02-22 19:00:4222/02/2022 Steaua — Špandau 0410
2022-03-29 19:00:2829/03/2022 Marsej — OSC11
2022-03-29 19:00:2929/03/2022 Špandau 04 — Pro Reko11
2022-03-29 19:00:4129/03/2022 Jug — Steaua11
2022-03-29 19:00:5529/03/2022 Hanover 98 — Crvena zvezda11
2022-04-08 19:00:4908/04/2022 Marsej — Steaua12
2022-04-08 19:00:4908/04/2022 OSC — Hanover 9812
2022-04-08 19:00:4908/04/2022 Jug — Špandau 0412
2022-04-08 19:00:5008/04/2022 Crvena zvezda — Pro Reko12
2022-04-19 19:00:2219/04/2022 Marsej — Jug13
2022-04-19 19:00:2319/04/2022 OSC — Crvena zvezda13
2022-04-19 19:00:2419/04/2022 Steaua — Pro Reko13
2022-04-19 19:00:2419/04/2022 Hanover 98 — Špandau 0413
2022-05-10 19:00:4010/05/2022 Pro Reko — Marsej14
2022-05-10 19:00:4010/05/2022 Špandau 04 — Crvena zvezda14
2022-05-10 19:00:4110/05/2022 Hanover 98 — Jug14
2022-05-10 19:00:4110/05/2022 Steaua — OSC14