Najnovije vesti
  1. Poraz Radničkog u srpskom derbiju Lige šampiona
  2. Srpski derbi na debiju Radničkog i Novog Beograda u Ligi šampiona
  3. Kragujevčani pregazili Šapčane
  4. Radnički spreman za derbi sa Šapcem
  5. „Grupa smrti“ Radničkog u LŠ postala još teža

Liga šampiona

GRUPA A

PozTimUPNPDGPGGRB
11100209113
21100161063
3110011653
410108801
410108801
61001611-50
710011016-60
81001920-110

 

REZULTATI

DateEventTime/ResultsMatch Day
2021-10-26 19:00:0326/10/2021 Breša — Ferencvaroš1
2021-10-26 19:00:1026/10/2021 Barseloneta — Jadran ST1
2021-10-26 19:00:5026/10/2021 Olimpijakos — Dinamo1
2021-10-26 19:45:3526/10/2021 N. Beograd — Radnički1
2021-11-09 19:00:0609/11/2021 N. Beograd — Olimpijakos2
2021-11-09 19:00:1609/11/2021 Breša — Barseloneta2
2021-11-09 19:00:1709/11/2021 Jadran ST — Dinamo2
2021-11-09 20:30:5609/11/2021 Radnički — Ferencvaroš2
2021-11-19 19:00:0719/11/2021 Radnički — Breša3
2021-11-19 19:00:3819/11/2021 Ferencvaroš — Olimpijakos3
2021-11-19 19:00:4119/11/2021 Jadran ST — N. Beograd3
2021-11-19 19:00:4719/11/2021 Dinamo — Barseloneta3
2021-11-30 19:00:0330/11/2021 Ferencvaroš — N. Beograd4
2021-11-30 19:00:4530/11/2021 Jadran ST — Radnički4
2021-11-30 19:00:4630/11/2021 Dinamo — Breša4
2021-11-30 19:00:5730/11/2021 Olimpijakos — Barseloneta4
2021-12-14 19:00:2614/12/2021 Olimpijakos — Jadran ST5
2021-12-14 19:00:2614/12/2021 N. Beograd — Breša5
2021-12-14 19:00:5514/12/2021 Barseloneta — Ferencvaroš5
2021-12-14 20:30:0314/12/2021 Radnički — Dinamo5
2021-12-21 19:00:0521/12/2021 Ferencvaroš — Jadran ST6
2021-12-21 19:00:0821/12/2021 Breša — Olimpijakos6
2021-12-21 19:00:1921/12/2021 Dinamo — N. Beograd6
2021-12-21 19:30:1321/12/2021 Barseloneta — Radnički6
2022-01-11 19:00:0511/01/2022 Dinamo — Ferencvaroš7
2022-01-11 19:00:2611/01/2022 Olimpijakos — Radnički7
2022-01-11 19:00:3911/01/2022 Barseloneta — N. Beograd7
2022-01-11 19:00:5711/01/2022 Breša — Jadran ST7
2022-01-26 19:00:0026/01/2022 Ferencvaroš — Dinamo8
2022-01-26 19:00:3426/01/2022 Jadran ST — Breša8
2022-01-26 19:00:5026/01/2022 N. Beograd — Barseloneta8
2022-01-26 20:30:3326/01/2022 Radnički — Olimpijakos8
2022-02-09 19:00:2609/02/2022 Radnički — Barseloneta9
2022-02-09 19:00:2909/02/2022 Jadran ST — Ferencvaroš9
2022-02-09 19:00:3009/02/2022 Olimpijakos — Breša9
2022-02-09 19:00:4509/02/2022 N. Beograd — Dinamo9
2022-02-23 19:00:3823/02/2022 Dinamo — Radnički10
2022-02-23 19:00:4623/02/2022 Ferencvaroš — Barseloneta10
2022-02-23 19:00:5523/02/2022 Jadran ST — Olimpijakos10
2022-02-23 19:00:5623/02/2022 Breša — N. Beograd10
2022-03-19 19:00:0719/03/2022 Radnički — Jadran ST11
2022-03-19 19:00:0819/03/2022 Breša — Dinamo11
2022-03-19 19:00:4819/03/2022 N. Beograd — Ferencvaroš11
2022-03-19 19:00:5819/03/2022 Barseloneta — Olimpijakos11
2022-03-30 19:00:1330/03/2022 Barseloneta — Dinamo12
2022-03-30 19:00:2830/03/2022 Olimpijakos — Barseloneta12
2022-03-30 19:00:5030/03/2022 Breša — Radnički12
2022-03-30 19:00:5230/03/2022 N. Beograd — Jadran ST12
2022-06-08 19:00:1908/06/2022 Dinamo — Jadran ST13
2022-06-08 19:00:1908/06/2022 Barseloneta — Breša13
2022-06-08 19:00:3608/06/2022 Ferencvaroš — Radnički13
2022-06-08 19:00:4208/06/2022 Olimpijakos — N. Beograd13
2022-06-15 19:00:3815/06/2022 Jadran ST — Barseloneta14
2022-06-15 19:00:3915/06/2022 Ferencvaroš — Breša14
2022-06-15 19:00:4915/06/2022 Dinamo — Olimpijakos14
2022-06-15 20:30:4215/06/2022 Radnički — N. Beograd14

 

LISTA STRELACA

RankIgračTimGolovi
1Ioannis FountoulisOlimpijakos8
2Nikola JakšićN. Beograd5
3Strahinja RašovićN. Beograd4
4Gergo ZalankiPro Reko4
5Marc LarumbeBarseloneta4
6Hrvoje BenićJug4
7Krisztian ManherzOSC3
8Alvaro GranadosBarseloneta3
9Darko BrguljanHanover 983
10Đorđe LazićBreša3
11Marko JelačaDinamo3
12Aleksandar RadovićHanover 983
13Thomas VernouxMarsej3
14Alexandros PapanastasiouJug3
15Aleksandar IvovićPro Reko3
16Vince VigvariOSC3
17Filip FilipovićOlimpijakos3
18Gergely BurianOSC3
19Antonio DuževićJadran ST3
20Miloš ĆukRadnički2
21Josip VrlićRadnički2
22Stefan BrankovićRadnički2
23Marko RadulovićRadnički2
24Dimitrios NikolaidesŠpandau 042
25Dušan MandićN. Beograd2
26Đuro RadovićOlimpijakos2
27Loren FatovićJug2
28Zoran BožićŠpandau 042
29Mateo ĆukŠpandau 042
30Konstantinos GenidouniasOlimpijakos2
31Daniil MerkulovFerencvaroš2
32Pietro FiglioliPro Reko2
33Tudor-Andrei FuleaSteaua2
34Ferenc SalamonOSC2
35Marton VamošFerencvaroš2
36Sandro AdeishviliDinamo2
37Vlad-Luca GeorgescuSteaua2
38Konstantinos MourikisOlimpijakos2
39Dmitri KholodŠpandau 042
40Denes VargaFerencvaroš2
41Felipe PerroneBarseloneta2
42Stefano LuongoBreša2
43Dušan VasićDinamo2
44Marko ŽuvelaJug2
45Francesco IudeanSteaua2
46Nika ŠušiašviliN. Beograd2
47Nemanja StanojevićRadnički1
48Nebojša ToholjRadnički1
49Mate Attila AranyiOSC1
50Kristof SziladiOSC1
51Vincenzo DolceBreša1
52Francesco Di FulvioPro Reko1
53Mathias OlivonMarsej1
54Jerko Marinić KragićJadran ST1
55Marino ČagaljJadran ST1
56Andria BitadzeDinamo1
57Miguel De Toro DominguezBarseloneta1
58Andrija PrlainovićMarsej1
59Aaron YoungerPro Reko1
60Levente VancsikSteaua1
61Nemanja UbovićFerencvaroš1
62Konstantinos GouvisOlimpijakos1
63Andrei NeamtuSteaua1
64Boris VapenskiBreša1
65Luka BukićJadran ST1
66Draško GogovN. Beograd1
67Ugo CrousillatMarsej1
68Marin TomasovićJug1
69Stylianos ArgyropoulosJug1
70Nikola DedovićŠpandau 041
71Andro BušljeOlimpijakos1
72Jovan SarićDinamo1
73Gonzalo EcheniquePro Reko1
74Oscar Asensio SurribasBarseloneta1
75Miroslav PerkovićN. Beograd1
76Angelos VlahopulosN. Beograd1
77Fynn SchuetzeHanover 981
78Edoardo Di SommaBreša1
79Ante VukičevićMarsej1
80Matteo AicardiPro Reko1
81Christodoulos KolomvosOlimpijakos1
82Balazs HaraiOSC1
83Szilard JansikFerencvaroš1
84Miloš MiličićRadnički0
85Filip JankovićRadnički0
86Stefan TodorovskiRadnički0
87Lazar DobožanovRadnički0
88Nikita KrugRadnički0
89Jovan TanasijevićRadnički0
90Luka GavrilovićRadnički0
91Nikola LukićRadnički0
92Aleksa UkropinaRadnički0
93Luka PljevančićRadnički0
94Uglješa PanićRadnički0
95Gojko PijetlovićN. Beograd0
96Marton LevaiOSC0
97Luka PodrugJadran ST0
98Petar TešanovićBreša0
99Laszlo BaksaŠpandau 040
100Marius-Florin TicSteaua0
101Moritz SchenkelHanover 980
102Marco Del LungoPro Reko0
103Marko BijačOlimpijakos0
104Toni PopadićJug0
105Daniel SzakonyiFerencvaroš0
106Irakli RazmadzeDinamo0
107Daniel Lopez PinedoBarseloneta0
108Arshak HovhannysianMarsej0
109Alexandre BouetMarsej0
110Rino BurićJadran ST0
111Mihnea-Andrei GheorgheSteaua0
112Ante ĆorušićHanover 980
113Martin FameraBarseloneta0
114Lorinc GaborFerencvaroš0
115Ivan VukojevićJug0
116Nikolaos GkillasOlimpijakos0
117Saba TkeshelashviliDinamo0
118Tiberiu NegreanSteaua0
119Christian PresciuttiBreša0
120Valiko DadvaniDinamo0
121Balazs NyiriFerencvaroš0
122Marko MacanHanover 980
123Julian RealHanover 980
124Kristof VarnaiOSC0
125Tommaso GianazzaBreša0
126Revaz ImnaishviliDinamo0
127Luke PavillardBarseloneta0
128Vladan SpaićMarsej0
129Ivuša BurđelezJug0
130Petar TomićN. Beograd0
131Maro JokovićJug0
132Zvonimir ButićJadran ST0
133Marek TkačŠpandau 040
134Đorđe VučinićN. Beograd0
135Maurice JuenglingŠpandau 040
136Duško PijetlovićN. Beograd0
137Duje PejkovićJadran ST0
138Erik CsacsovszkiOSC0
139Zeno BertoliPro Reko0
140Albert PonferradaBarseloneta0
141Erik MolnarFerencvaroš0
142Nino MudražijaSteaua0
143Nicholas PresciuttiPro Reko0
144Denis StrelezkijŠpandau 040
145Mate Dome DalaOSC0
146Vincenzo RenzutoBreša0
147Vasilije MartinovićN. Beograd0
148Ivan NagaevHanover 980
149Konstantin HarkovJadran ST0
150Vendel VigvariFerencvaroš0
151Francisco Fernandez MirandaBarseloneta0
152Alessandro BalzariniBreša0
153Marton TothOSC0
154Pierre-Frederic VanpeperstraeteMarsej0
155Toni NemethFerencvaroš0
156Giorgi MeskhiDinamo0
157Romain Marion VernouxMarsej0
158Marko StammŠpandau 040
159Jacopo AlesianiBreša0
160Marin DelićJadran ST0
161Phillip KubischHanover 980
162Alexandru GheorgheSteaua0
163Filip KržićJug0
164Nicolae OantaSteaua0
165Konstantinos KakarisJug0
166Igor KovačevićMarsej0
167Nikša DobudJadran ST0
168Giorgi MagrakvelidzeDinamo0
169Robert StojanacJadran ST0
170Alessandro VelottoPro Reko0
171Matija BrguljanHanover 980
172Vito JankovićJadran ST0
173Radomir DrašovićN. Beograd0
174Unai Biel LaraBarseloneta0
175Chrysovalantis ChrysospathisOlimpijakos0
176Alexandru-Andrei GhibanSteaua0
177Erik BundschuhOSC0
178Anđelo ŠetkaJadran ST0
179Dmitri RestovićŠpandau 040
180Viktor RašovićN. Beograd0
181Besarion AkhvledianiDinamo0
182Agusti PericasŠpandau 040
183Jorn WinkelhorstHanover 980
184Benjamin HallockPro Reko0
185Michael BodegasMarsej0
186Alejandro BustosBarseloneta0
187Niccolo GittoBreša0
188Luca DamonteFerencvaroš0
189Zachary JoubertMarsej0
190Max Vernet SchweimerŠpandau 040
191Eduard-Mihai DragusinSteaua0
192Kevin GoetzHanover 980
193Ivan JurišićJug0
194Tommaso NegriPro Reko0
195Unai AguirreBarseloneta0
196Soma VogelFerencvaroš0
197Nikoloz ShubladzeDinamo0
198Emmanouil ZerdevasOlimpijakos0
199Matteo GianazzaBreša0
200Kristof DevaiOSC0
201Žoao Pedro FernandesN. Beograd0
202Mate AnićJadran ST0

 

GRUPA B

PozTimUPNPDGPGGRB
1110014863
2110013763
2110013763
4110012933
51001912-30
61001814-60
71001713-60
71001713-60

 

REZULTATI

DateEventTime/ResultsMatch Day
2021-10-27 19:00:0527/10/2021 Crvena zvezda — Špandau 041
2021-10-27 19:00:0827/10/2021 Marsej — Pro Reko1
2021-10-27 19:00:2927/10/2021 OSC — Steaua1
2021-10-27 19:00:3727/10/2021 Jug — Hanover 981
2021-11-10 19:00:2710/11/2021 Crvena zvezda — OSC2
2021-11-10 19:00:3010/11/2021 Pro Reko — Steaua2
2021-11-10 19:00:3110/11/2021 Špandau 04 — Hanover 982
2021-11-10 19:00:3210/11/2021 Jug — Marsej2
2021-11-20 19:00:2120/11/2021 Steaua — Marsej3
2021-11-20 19:00:2120/11/2021 Špandau 04 — Jug3
2021-11-20 19:00:2220/11/2021 Hanover 98 — OSC3
2021-11-20 19:00:2320/11/2021 Pro Reko — Crvena zvezda3
2021-12-01 19:00:4701/12/2021 OSC — Marsej4
2021-12-01 19:00:5301/12/2021 Steaua — Jug4
2021-12-01 19:00:5501/12/2021 Hanover 98 — Crvena zvezda4
2021-12-01 19:00:5501/12/2021 Pro Reko — Špandau 044
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Špandau 04 — Steaua5
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Marsej — Hanover 985
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Crvena zvezda — Jug5
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 OSC — Pro Reko5
2021-12-22 19:00:0222/12/2021 Hanover 98 — Pro Reko6
2021-12-22 19:00:0422/12/2021 Jug — OSC6
2021-12-22 19:00:0522/12/2021 Steaua — Crvena zvezda6
2021-12-22 19:00:0622/12/2021 Marsej — Špandau 046
2022-01-12 19:00:1012/01/2022 Marsej — Crvena zvezda7
2022-01-12 19:00:1712/01/2022 Jug — Pro Reko7
2022-01-12 19:00:2112/01/2022 OSC — Špandau 047
2022-01-12 19:00:2412/01/2022 Steaua — Hanover 987
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Špandau 04 — OSC8
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Pro Reko — Jug8
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Hanover 98 — Steaua8
2022-01-25 19:00:5825/01/2022 Crvena zvezda — Marsej8
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 Pro Reko — Hanover 989
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 OSC — Jug9
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 Crvena zvezda — Steaua9
2022-02-08 19:00:5608/02/2022 Špandau 04 — Marsej9
2022-02-22 19:00:1522/02/2022 Pro Reko — OSC10
2022-02-22 19:00:1622/02/2022 Jug — Crvena zvezda10
2022-02-22 19:00:4122/02/2022 Hanover 98 — Marsej10
2022-02-22 19:00:4222/02/2022 Steaua — Špandau 0410
2022-03-18 19:00:2818/03/2022 Marsej — OSC11
2022-03-18 19:00:2918/03/2022 Špandau 04 — Pro Reko11
2022-03-18 19:00:4118/03/2022 Jug — Steaua11
2022-03-18 19:00:4218/03/2022 Crvena zvezda — Hanover 9811
2022-03-29 19:00:4929/03/2022 Marsej — Steaua12
2022-03-29 19:00:4929/03/2022 OSC — Hanover 9812
2022-03-29 19:00:4929/03/2022 Jug — Špandau 0412
2022-03-29 19:00:5029/03/2022 Crvena zvezda — Pro Reko12
2022-06-07 19:00:2207/06/2022 Marsej — Jug13
2022-06-07 19:00:2307/06/2022 OSC — Crvena zvezda13
2022-06-07 19:00:2407/06/2022 Steaua — Pro Reko13
2022-06-07 19:00:2407/06/2022 Hanover 98 — Špandau 0413
2022-06-14 19:00:4014/06/2022 Pro Reko — Marsej14
2022-06-14 19:00:4014/06/2022 Špandau 04 — Crvena zvezda14
2022-06-14 19:00:4114/06/2022 Hanover 98 — Jug14
2022-06-14 19:00:4114/06/2022 Steaua — OSC14