Najnovije vesti
  1. Juniori Srbije šampioni Evrope
  2. Stevanovićevi juniori započinju pohod na EP
  3. Objavljen raspored Super lige
  4. U16 ekipa Radničkog osvojila srebro u Slovačkoj
  5. Radnički otvara Regionalnu ligu u Kragujevcu

Superliga 21/22

REZULTATI

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
2021-10-06 20:00:0606/10/2021 Valis — ProleterPetnica1
2021-10-06 20:00:0906/10/2021 Crvena zvezda — VojvodinaMilan Gale Muškatirović1
2021-10-06 20:00:0906/10/2021 Partizan — ŠabacBanjica1
2021-10-06 20:00:4606/10/2021 Novi Beograd — Nais11. april1
2021-10-06 21:00:1306/10/2021 Zemun — Radnički11. april1
2021-10-09 19:30:2909/10/2021 Radnički — ProleterSPD Radnički2
2021-10-09 20:00:0709/10/2021 Zemun — Novi Beograd11. april2
2021-10-09 20:00:1909/10/2021 Nais — Crvena zvezdaČair2
2021-10-09 20:00:2009/10/2021 Vojvodina — PartizanSlana Bara2
2021-10-09 20:00:2009/10/2021 Šabac — ValisGradski bazen Šabac2
2021-10-16 19:45:4616/10/2021 Novi Beograd — Radnički11. april3
2021-10-16 20:00:0216/10/2021 Proleter — ŠabacGradski bazen Zrenjanin3
2021-10-16 20:00:0216/10/2021 Valis — VojvodinaPetnica3
2021-10-16 20:00:0216/10/2021 Crvena zvezda — ZemunMilan Gale Muškatirović3
2021-10-16 20:15:0216/10/2021 Partizan — NaisBanjica3
2021-10-22 20:00:5822/10/2021 Zemun — Partizan11. april4
2021-10-23 19:00:4723/10/2021 Radnički — ŠabacSPD Radnički4
2021-10-23 20:00:5823/10/2021 Vojvodina — ProleterSlana Bara4
2021-10-23 20:00:5823/10/2021 Nais — ValisČair4
2021-10-23 20:00:5923/10/2021 Novi Beograd — Crvena zvezda11. april4
2021-10-30 20:00:0130/10/2021 Crvena zvezda — RadničkiMilan Gale Muškatirović5
2021-10-30 20:00:0630/10/2021 Šabac — VojvodinaGradski bazen Šabac5
2021-10-30 20:00:1730/10/2021 Partizan — Novi BeogradBanjica5
2021-10-30 20:00:1830/10/2021 Proleter — NaisGradski bazen Zrenjanin5
2021-10-30 20:00:1930/10/2021 Valis — ZemunPetnica5
2021-11-06 19:30:4006/11/2021 Radnički — VojvodinaSPD Radnički6
2021-11-06 20:00:3906/11/2021 Nais — ŠabacČair6
2021-11-06 20:00:3906/11/2021 Zemun — Proleter11. april6
2021-11-06 20:00:4106/11/2021 Novi Beograd — Valis11. april6
2021-11-06 20:00:4106/11/2021 Crvena zvezda — PartizanMilan Gale Muškatirović6
2021-11-13 19:00:2313/11/2021 Partizan — RadničkiBanjica7
2021-11-13 20:00:4613/11/2021 Valis — Crvena zvezdaPetnica7
2021-11-13 20:00:4613/11/2021 Šabac — ZemunGradski bazen Šabac7
2021-11-13 20:00:4613/11/2021 Vojvodina — NaisSlana Bara7
2021-11-13 20:00:4713/11/2021 Proleter — Novi BeogradGradski bazen Zrenjanin7
2021-12-04 18:45:3204/12/2021 Radnički — NaisSPD Radnički8
2021-12-04 20:00:4504/12/2021 Zemun — Vojvodina11. april8
2021-12-04 20:00:4504/12/2021 Crvena zvezda — ProleterMilan Gale Muškatirović8
2021-12-04 20:00:4504/12/2021 Partizan — ValisBanjica8
2021-12-04 20:00:4504/12/2021 Novi Beograd — Šabac11. april8
2021-12-18 20:00:4218/12/2021 Valis — RadničkiSPD Radnički9
2021-12-18 20:00:4218/12/2021 Šabac — Crvena zvezdaGradski bazen Šabac9
2021-12-18 20:00:4318/12/2021 Vojvodina — Novi BeogradSlana Bara9
2021-12-18 20:00:4318/12/2021 Proleter — PartizanGradski bazen Zrenjanin9
2021-12-18 20:00:4318/12/2021 Nais — ZemunČair9
2022-01-15 20:00:2715/01/2022 N. Beograd — Vojvodina11. april1
2022-01-15 20:00:2715/01/2022 Šabac — PartizanGradski bazen Šabac1
2022-01-29 12:42:3929/01/2022 Nais — ProleterČairPO1
2022-01-29 12:49:3329/01/2022 Zemun — Valis11. aprilPO1
2022-01-29 18:00:3129/01/2022 Šabac — RadničkiGradski bazen Šabac2
2022-01-29 20:00:3229/01/2022 Vojvodina — Crvena zvezdaSlana Bara2
2022-01-29 20:00:5229/01/2022 N. Beograd — Partizan11. april2
2022-02-01 19:00:5601/02/2022 Radnički — Crvena zvezdaSPD Radnički1
2022-02-05 19:00:5105/02/2022 Radnički — N. BeogradSPD Radnički3
2022-02-05 20:00:5205/02/2022 Crvena zvezda — ŠabacMilan Gale Muškatirović3
2022-02-05 20:00:5205/02/2022 Partizan — VojvodinaBanjica3
2022-02-19 12:55:5719/02/2022 Zemun — Nais11. aprilPO2
2022-02-19 20:00:1119/02/2022 Radnički — PartizanSPD Radnički4
2022-02-19 20:00:1219/02/2022 Vojvodina — ŠabacSlana Bara4
2022-02-19 20:00:1319/02/2022 Crvena zvezda — N. BeogradMilan Gale Muškatirović4
2022-02-20 13:04:1520/02/2022 Proleter — ValisGradski bazen ZrenjaninPO2
2022-03-12 13:28:0212/03/2022 Proleter — ZemunGradski bazen ZrenjaninPO3
2022-03-12 13:29:4012/03/2022 Valis — NaisPetnicaPO3
2022-03-12 20:00:4112/03/2022 Partizan — Crvena zvezdaBanjica5
2022-03-12 20:00:4112/03/2022 Šabac — N. BeogradGradski bazen Šabac5
2022-03-13 20:00:3913/03/2022 Vojvodina — RadničkiSlana Bara5
2022-03-17 20:00:1517/03/2022 Proleter — N. BeogradGradski bazen ZrenjaninQF 1
2022-03-19 18:45:1219/03/2022 Vojvodina — RadničkiSlana BaraQF 1
2022-03-19 20:00:1419/03/2022 Valis — PartizanPetnicaQF 1
2022-03-19 20:00:5019/03/2022 Šabac — Crvena zvezdaGradski bazen ŠabacQF 1
2022-03-26 20:00:0726/03/2022 Crvena zvezda — ŠabacMilan Gale MuškatirovićQF 2
2022-03-26 20:00:1726/03/2022 N. Beograd — Proleter11. aprilQF 2
2022-03-26 20:00:2926/03/2022 Radnički — VojvodinaSPD RadničkiQF 2
2022-03-26 20:00:3426/03/2022 Partizan — ValisBanjicaQF 2
2022-05-04 19:00:5604/05/2022 Partizan — RadničkiBanjicaSF
2022-05-04 20:00:2804/05/2022 Crvena zvezda — ProleterMilan Gale Muškatirović5-8
2022-05-04 20:00:3804/05/2022 Vojvodina — ValisSlana Bara5-8
2022-05-04 20:00:5004/05/2022 N. Beograd — Šabac11. aprilSF
2022-05-07 19:00:2307/05/2022 Radnički — PartizanSPD RadničkiSF
2022-05-07 20:00:1107/05/2022 Valis — VojvodinaPetnica5-8
2022-05-07 20:00:2307/05/2022 Šabac — N. BeogradGradski bazen ŠabacSF
2022-05-07 20:00:3607/05/2022 Proleter — Crvena zvezdaGradski bazen Zrenjanin5-8
2022-05-14 20:00:5114/05/2022 Vojvodina — ValisSlana Bara5-8
2022-05-18 19:00:1318/05/2022 N. Beograd — Radnički11. aprilF
2022-05-18 20:00:2118/05/2022 Crvena zvezda — VojvodinaMilan Gale Muškatirović5P
2022-05-18 20:00:3118/05/2022 Partizan — ŠabacBanjica3P
2022-05-21 19:00:3721/05/2022 Radnički — N. BeogradSPD RadničkiF
2022-05-21 20:00:1821/05/2022 Šabac — PartizanGradski bazen Šabac3P
2022-05-21 20:00:2421/05/2022 Vojvodina — Crvena zvezdaSlana Bara5P