Najnovije vesti
  1. Juniori Srbije šampioni Evrope
  2. Stevanovićevi juniori započinju pohod na EP
  3. Objavljen raspored Super lige
  4. U16 ekipa Radničkog osvojila srebro u Slovačkoj
  5. Radnički otvara Regionalnu ligu u Kragujevcu

Regionalna A2

RASPORED

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
2018-10-13 20:00:0313/10/2018 Budva — KoperDragan Trifunović1
2018-10-13 19:00:0813/10/2018 Vojvodina — GalebSlana Bara1
2018-10-13 19:45:1713/10/2018 Medveščak — KataroŠalata1
2018-10-13 20:00:0513/10/2018 Nais — ZadarČair1
2018-10-13 21:00:0613/10/2018 Solaris — Valjevo GorenjeCrnica1
2018-10-17 20:00:5617/10/2018 Primorje — RadničkiKantrida1
2019-02-09 19:30:3709/02/2019 Radnički — NaisSPD Radnički1
2019-02-09 20:00:5709/02/2019 Solaris — VojvodinaCrnica1
2019-02-09 20:00:4109/02/2019 Primorje — BudvaKantrida1
2018-10-20 20:00:5120/10/2018 Koper — Valjevo GorenjeOlimpijski bazen Žusterna2
2018-10-20 20:15:3820/10/2018 Kataro — SolarisNikša Bućin2
2018-10-20 18:30:2620/10/2018 Zadar — MedveščakGradski bazeni Zadar2
2018-10-20 20:00:1520/10/2018 Galeb — NaisSC Makarska2
2018-10-21 19:30:3721/10/2018 Radnički — VojvodinaSPD Radnički2
2018-10-20 18:00:4620/10/2018 Budva — PrimorjeDragan Trifunović2
2019-02-16 20:00:2516/02/2019 Radnički — PrimorjeSPD Radnički2
2019-02-16 20:00:0716/02/2019 Nais — VojvodinaČair2
2019-02-16 20:00:5716/02/2019 Solaris — BudvaCrnica2
2018-10-27 20:00:5327/10/2018 Solaris — ZadarCrnica3
2018-10-27 19:00:3727/10/2018 Valjevo Gorenje — KataroPetnica3
2018-10-27 20:00:2727/10/2018 Primorje — KoperKantrida3
2018-10-26 19:00:1526/10/2018 Vojvodina — BudvaSlana Bara3
2018-10-27 20:00:0727/10/2018 Nais — RadničkiČair3
2018-10-27 19:45:4527/10/2018 Medveščak — GalebŠalata3
2019-02-24 19:30:3524/02/2019 Radnički — SolarisSPD Radnički3
2019-02-23 20:00:2123/02/2019 Primorje — NaisKantrida3
2019-02-23 20:00:0023/02/2019 Budva — VojvodinaDragan Trifunović3
2018-11-10 19:30:3610/11/2018 Radnički — MedveščakSPD Radnički4
2018-11-10 20:00:0110/11/2018 Budva — NaisDragan Trifunović4
2018-11-10 20:00:5210/11/2018 Primorje — VojvodinaKantrida4
2018-11-10 20:00:3510/11/2018 Koper — KataroOlimpijski bazen Žusterna4
2018-11-10 20:00:5610/11/2018 Zadar — Valjevo GorenjeGradski bazeni Zadar4
2018-11-10 20:00:1210/11/2018 Galeb — SolarisSC Makarska4
2019-03-02 19:00:4002/03/2019 Budva — RadničkiDragan Trifunović4
2019-03-02 20:00:3102/03/2019 Vojvodina — PrimorjeSlana Bara4
2019-02-27 20:00:2327/02/2019 Nais — SolarisČair4
2018-11-17 20:00:5217/11/2018 Solaris — RadničkiCrnica5
2018-11-17 20:00:3317/11/2018 Valjevo Gorenje — GalebPetnica5
2018-11-17 20:00:0317/11/2018 Kataro — ZadarNikša Bućin5
2018-11-17 20:00:4317/11/2018 Vojvodina — KoperSlana Bara5
2018-11-17 20:00:3417/11/2018 Nais — PrimorjeČair5
2018-11-17 20:00:0217/11/2018 Medveščak — BudvaŠalata5
2019-03-09 20:00:4609/03/2019 Vojvodina — RadničkiSlana Bara5
2019-03-09 20:00:4909/03/2019 Primorje — SolarisKantrida5
2019-03-09 20:00:3509/03/2019 Nais — BudvaČair5
2018-11-24 19:30:4424/11/2018 Radnički — Valjevo GorenjeSPD Radnički6
2018-11-24 20:00:2724/11/2018 Budva — SolarisDragan Trifunović6
2018-11-24 20:00:0624/11/2018 Primorje — MedveščakKantrida6
2018-11-24 20:00:4324/11/2018 Vojvodina — NaisSlana Bara6
2018-11-24 20:00:0324/11/2018 Koper — ZadarOlimpijski bazen Žusterna6
2018-11-24 20:00:4724/11/2018 Galeb — KataroSC Makarska6
2018-12-01 20:00:2801/12/2018 Medveščak — VojvodinaŠalata7
2018-12-01 20:00:1101/12/2018 Solaris — PrimorjeCrnica7
2018-12-01 20:00:5101/12/2018 Valjevo Gorenje — BudvaPetnica7
2018-12-01 18:00:3801/12/2018 Kataro — RadničkiDragan Trifunović7
2018-11-29 20:00:2129/11/2018 Zadar — GalebGradski bazeni Zadar7
2018-12-01 20:00:0801/12/2018 Nais — KoperČair7
2018-12-15 20:00:1415/12/2018 Koper — GalebOlimpijski bazen Žusterna8
2018-12-15 19:30:0415/12/2018 Radnički — ZadarSPD Radnički8
2018-12-15 20:00:4915/12/2018 Budva — KataroDragan Trifunović8
2018-12-15 20:00:0915/12/2018 Primorje — Valjevo GorenjeKantrida8
2018-12-15 20:00:0315/12/2018 Vojvodina — SolarisSlana Bara8
2018-12-15 20:00:4615/12/2018 Nais — MedveščakČair8
2019-01-16 20:00:5416/01/2019 Galeb — RadničkiSC Makarska9
2019-01-12 20:00:5712/01/2019 Medveščak — KoperŠalata9
2019-01-12 20:00:0012/01/2019 Solaris — NaisCrnica9
2019-01-12 20:00:2912/01/2019 Valjevo Gorenje — VojvodinaPetnica9
2019-01-12 20:00:1312/01/2019 Kataro — PrimorjeNikša Bućin9
2019-01-12 20:00:5712/01/2019 Zadar — BudvaGradski bazeni Zadar9
2019-01-19 20:00:5619/01/2019 Nais — Valjevo GorenjeČair10
2019-01-19 20:00:5819/01/2019 Medveščak — SolarisŠalata10
2019-01-19 20:00:4819/01/2019 Koper — RadničkiOlimpijski bazen Žusterna10
2019-01-19 20:00:0519/01/2019 Budva — GalebDragan Trifunović10
2019-01-19 20:00:1719/01/2019 Primorje — ZadarKantrida10
2019-01-19 20:00:0619/01/2019 Vojvodina — KataroSlana Bara10
2019-01-26 20:00:0826/01/2019 Zadar — VojvodinaGradski bazeni Zadar11
2019-01-26 20:00:3626/01/2019 Galeb — PrimorjeSC Makarska11
2019-01-26 20:00:1726/01/2019 Radnički — BudvaSPD Radnički11
2019-01-26 20:00:1326/01/2019 Solaris — KoperCrnica11
2019-01-26 20:00:1526/01/2019 Valjevo Gorenje — MedveščakPetnica11
2019-01-26 20:00:0826/01/2019 Kataro — NaisNikša Bućin11