Najnovije vesti
  1. Juniori Srbije šampioni Evrope
  2. Stevanovićevi juniori započinju pohod na EP
  3. Objavljen raspored Super lige
  4. U16 ekipa Radničkog osvojila srebro u Slovačkoj
  5. Radnički otvara Regionalnu ligu u Kragujevcu

Regionalna A2 19/20

RASPORED

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
2019-09-21 19:00:5121/09/2019 Galeb — RadničkiSC Makarska1
2019-09-21 20:00:0921/09/2019 Zadar — MedveščakGradski bazeni Zadar1
2019-09-21 20:00:0921/09/2019 Nais — Primorje EBČair1
2019-09-21 20:00:3021/09/2019 Solaris — KataroCrnica1
2019-09-21 20:00:3821/09/2019 Vojvodina — Zemun BosalSlana Bara1
2019-09-21 20:00:0321/09/2019 POŠK — TriglavPoljud1
2020-02-08 18:00:0508/02/2020 POŠK — RadničkiPoljud1
2020-02-08 20:00:5108/02/2020 Primorje — VojvodinaKantrida1
2020-02-08 20:00:0208/02/2020 Solaris — NaisCrnica1
2019-09-28 20:00:4428/09/2019 Zadar — NaisGradski bazeni Zadar2
2019-09-28 20:00:4028/09/2019 Radnički — VojvodinaSPD Radnički2
2019-09-28 20:00:3528/09/2019 Medveščak — Zemun BosalŠalata2
2019-09-28 20:00:3428/09/2019 Triglav — GalebPokriti olimpijski bazen2
2019-09-28 20:00:4828/09/2019 Kataro — POŠKNikša Bućin2
2019-09-24 20:00:2924/09/2019 Primorje — SolarisKantrida2
2020-02-15 20:30:1115/02/2020 Radnički — SolarisSPD Radnički2
2020-02-15 20:00:0715/02/2020 POŠK — VojvodinaPoljud2
2020-02-11 20:00:5011/02/2020 Primorje — NaisKantrida2
2019-10-05 17:45:2905/10/2019 Zemun Bosal — Radnički11. april3
2019-10-05 20:00:2905/10/2019 Vojvodina — TriglavSlana Bara3
2019-10-05 20:00:1305/10/2019 Nais — MedveščakČair3
2019-10-04 20:00:5304/10/2019 Solaris — ZadarCrnica3
2019-10-05 20:00:3005/10/2019 POŠK — PrimorjePoljud3
2019-10-06 18:00:0906/10/2019 Galeb — KataroSC Makarska3
2020-02-22 20:30:0922/02/2020 Primorje — RadničkiKantrida3
2020-02-22 20:00:1522/02/2020 POŠK — SolarisPoljud3
2020-02-22 20:00:3822/02/2020 Nais — VojvodinaČair3
2019-10-09 20:45:0109/10/2019 Medveščak — RadničkiŠalata4
2019-10-09 20:00:0609/10/2019 Primorje — GalebKantrida4
2019-10-09 20:00:5009/10/2019 Zadar — POŠKGradski bazeni Zadar4
2019-10-09 20:00:3209/10/2019 Nais — SolarisČair4
2019-10-09 20:00:1109/10/2019 Triglav — Zemun BosalPokriti olimpijski bazen4
2019-10-09 20:00:5309/10/2019 Kataro — VojvodinaNikša Bućin4
2020-02-29 18:00:2429/02/2020 Vojvodina — RadničkiĐorđe Badža Predin4
2020-02-29 20:00:5629/02/2020 Nais — POŠKČair4
2020-02-29 20:00:3229/02/2020 Solaris — PrimorjeCrnica4
2019-10-12 20:00:1612/10/2019 Radnički — TriglavSPD Radnički5
2019-10-12 20:00:1212/10/2019 Vojvodina — PrimorjeSlana Bara5
2019-10-12 20:00:3912/10/2019 Zemun Bosal — Kataro11. april5
2019-10-12 20:00:2412/10/2019 Solaris — MedveščakCrnica5
2019-10-12 20:00:1512/10/2019 POŠK — NaisPoljud5
2019-10-12 20:00:0612/10/2019 Galeb — ZadarSC Makarska5
2020-03-07 20:00:4607/03/2020 Nais — RadničkiČair5
2020-03-07 20:00:0507/03/2020 Vojvodina — SolarisSlana Bara5
2020-03-07 20:00:4307/03/2020 Primorje — POŠKKantrida5
2019-10-19 18:00:5919/10/2019 Kataro — RadničkiNikša Bućin6
2019-10-20 20:00:0020/10/2019 Primorje — Zemun BosalKantrida6
2019-10-22 20:00:4122/10/2019 Zadar — VojvodinaGradski bazeni Zadar6
2019-10-19 20:00:1819/10/2019 Nais — GalebČair6
2019-10-19 20:00:0319/10/2019 Solaris — POŠKCrnica6
2019-10-19 20:00:3819/10/2019 Medveščak — TriglavŠalata6
2019-10-26 20:00:1526/10/2019 Radnički — PrimorjeSPD Radnički7
2019-10-26 20:00:0426/10/2019 Galeb — SolarisSC Makarska7
2019-10-26 20:00:2526/10/2019 Zemun Bosal — Zadar11. april7
2019-10-26 20:00:2126/10/2019 Triglav — KataroPokriti olimpijski bazen7
2019-10-26 20:00:0826/10/2019 POŠK — MedveščakPoljud7
2019-10-26 20:00:3626/10/2019 Vojvodina — NaisSlana Bara7
2019-11-02 19:00:5102/11/2019 Zadar — RadničkiGradski bazeni Zadar8
2019-11-02 20:00:5202/11/2019 Medveščak — KataroŠalata8
2019-11-02 20:00:4602/11/2019 Primorje — TriglavKantrida8
2019-11-02 20:00:2602/11/2019 Nais — Zemun BosalČair8
2019-11-02 20:00:0402/11/2019 Solaris — VojvodinaCrnica8
2019-11-02 20:00:4002/11/2019 POŠK — GalebPoljud8
2019-11-08 21:00:2808/11/2019 Radnički — NaisSPD Radnički9
2019-11-09 20:00:5709/11/2019 Kataro — PrimorjeNikša Bućin9
2019-11-09 20:00:0409/11/2019 Galeb — MedveščakSC Makarska9
2019-11-09 20:00:3609/11/2019 Vojvodina — POŠKSlana Bara9
2019-11-09 20:00:1909/11/2019 Zemun Bosal — Solaris11. april9
2019-11-09 20:00:3109/11/2019 Triglav — ZadarPokriti olimpijski bazen9
2019-11-15 17:30:1415/11/2019 Solaris — RadničkiCrnica10
2019-11-16 20:00:2216/11/2019 POŠK — Zemun BosalPoljud10
2019-11-16 20:00:5716/11/2019 Galeb — VojvodinaSC Makarska10
2019-11-16 20:00:5016/11/2019 Medveščak — PrimorjeŠalata10
2019-11-15 20:00:0215/11/2019 Zadar — KataroGradski bazeni Zadar10
2019-11-16 20:00:0616/11/2019 Nais — TriglavČair10
2020-02-01 19:30:1001/02/2020 Radnički — POŠKSPD Radnički11
2020-02-01 20:00:4801/02/2020 Triglav — SolarisPokriti olimpijski bazen11
2020-02-01 20:00:2701/02/2020 Kataro — NaisNikša Bućin11
2020-02-01 20:00:1701/02/2020 Primorje — ZadarKantrida11
2020-02-01 20:00:0801/02/2020 Vojvodina — MedveščakSlana Bara11
2020-02-01 20:00:0301/02/2020 Zemun Bosal — Galeb11. april11