Najnovije vesti
  1. Finale 1: Tesan poraz Radničkog posle preokreta na Novom Beogradu
  2. Osmo finale vaterpolista Radničkog u poslednjih pet sezona
  3. Počinje finale Radničkog i Novog Beograda za šampionsku titulu
  4. Radnički eliminisao Zvezdu i plasirao se u finale
  5. Radnički napada finale iz „majstorice“ sa Zvezdom

Liga šampiona 22/23

REZULTATI

DateEventTime/ResultsMatch Day
2022-11-15 19:00:0315/11/2022 Hanover 98 — Jadran ST1
2022-11-15 19:00:0415/11/2022 Dinamo — Barseloneta1
2022-11-15 19:00:5315/11/2022 Olimpijakos — Pro Reko1
2022-11-15 20:30:1915/11/2022 Radnički — Vuljagmeni1
2022-11-29 19:00:4929/11/2022 Dinamo — Olimpijakos2
2022-11-29 19:00:4929/11/2022 Jadran ST — Pro Reko2
2022-11-29 19:00:5129/11/2022 Vuljagmeni — Barseloneta2
2022-11-29 20:30:2629/11/2022 Radnički — Hanover 982
2022-12-13 19:00:5413/12/2022 Jadran ST — Olimpijakos3
2022-12-13 19:00:5613/12/2022 Vuljagmeni — Dinamo3
2022-12-13 19:00:5913/12/2022 Barseloneta — Hanover 983
2022-12-13 21:00:2013/12/2022 Pro Reko — Radnički3
2022-12-20 19:00:1320/12/2022 Hanover 98 — Olimpijakos4
2022-12-20 19:00:5820/12/2022 Jadran ST — Dinamo4
2022-12-20 19:45:1720/12/2022 Barseloneta — Radnički4
2022-12-21 20:30:2721/12/2022 Pro Reko — Vuljagmeni4
2023-01-10 20:30:1010/01/2023 Olimpijakos — Barseloneta5
2023-01-10 20:30:1210/01/2023 Vuljagmeni — Jadran ST5
2023-01-10 20:30:1410/01/2023 Hanover 98 — Pro Reko5
2023-01-10 20:30:1610/01/2023 Radnički — Dinamo5
2023-01-24 18:00:3324/01/2023 Olimpijakos — Vuljagmeni6
2023-01-24 19:00:4024/01/2023 Jadran ST — Radnički6
2023-01-24 20:30:3524/01/2023 Barseloneta — Pro Reko6
2023-01-24 20:30:3824/01/2023 Dinamo — Hanover 986
2023-02-07 16:30:0107/02/2023 Olimpijakos — Radnički7
2023-02-07 20:30:0507/02/2023 Dinamo — Pro Reko7
2023-02-07 20:30:0807/02/2023 Hanover 98 — Vuljagmeni7
2023-02-07 20:30:4507/02/2023 Jadran ST — Barseloneta7
2023-02-18 20:30:3018/02/2023 Radnički — Olimpijakos8
2023-02-18 20:30:3818/02/2023 Pro Reko — Dinamo8
2023-02-18 20:30:4118/02/2023 Vuljagmeni — Hanover 988
2023-02-18 20:30:4418/02/2023 Barseloneta — Jadran ST8
2023-03-01 20:30:0801/03/2023 Vuljagmeni — Olimpijakos9
2023-03-01 20:30:1101/03/2023 Pro Reko — Barseloneta9
2023-03-01 20:30:1301/03/2023 Hanover 98 — Dinamo9
2023-03-01 20:30:1601/03/2023 Radnički — Jadran ST9
2023-03-22 16:00:5922/03/2023 Dinamo — Radnički10
2023-03-22 20:30:5122/03/2023 Barseloneta — Olimpijakos10
2023-03-22 20:30:5422/03/2023 Jadran ST — Vuljagmeni10
2023-03-22 20:30:5722/03/2023 Pro Reko — Hanover 9810
2023-04-05 20:30:0105/04/2023 Olimpijakos — Hanover 9811
2023-04-05 20:30:0605/04/2023 Dinamo — Jadran ST11
2023-04-05 20:30:1005/04/2023 Radnički — Barseloneta11
2023-04-05 20:30:1205/04/2023 Vuljagmeni — Pro Reko11
2023-04-26 20:30:0426/04/2023 Dinamo — Vuljagmeni12
2023-04-26 20:30:0726/04/2023 Radnički — Pro Reko12
2023-04-26 20:30:5426/04/2023 Olimpijakos — Jadran ST12
2023-04-26 20:30:5926/04/2023 Hanover 98 — Barseloneta12
2023-05-13 19:00:0013/05/2023 Hanover 98 — Radnički13
2023-05-13 20:30:0213/05/2023 Pro Reko — Jadran ST13
2023-05-13 20:30:0413/05/2023 Barseloneta — Vuljagmeni13
2023-05-13 20:30:5713/05/2023 Olimpijakos — Dinamo13
2023-05-24 18:00:4524/05/2023 Vuljagmeni — Radnički14
2023-05-24 20:30:4324/05/2023 Pro Reko — Olimpijakos14
2023-05-24 20:30:4724/05/2023 Barseloneta — Dinamo14
2023-05-24 20:30:4924/05/2023 Jadran ST — Hanover 9814
2023-05-31 19:49:0031/05/2023 Barseloneta — JugQF
2023-05-31 19:49:0131/05/2023 N. Beograd — OlimpijakosQF
2023-05-31 19:49:0331/05/2023 Breša — VuljagmeniQF
2023-05-31 19:49:0431/05/2023 Pro Reko — FerencvarošQF