Najnovije vesti
  1. Juniori Srbije šampioni Evrope
  2. Stevanovićevi juniori započinju pohod na EP
  3. Objavljen raspored Super lige
  4. U16 ekipa Radničkog osvojila srebro u Slovačkoj
  5. Radnički otvara Regionalnu ligu u Kragujevcu

Liga šampiona 21/22

REZULTATI

DateEventTime/ResultsMatch Day
2021-10-26 19:00:0326/10/2021 Breša — Ferencvaroš1
2021-10-26 19:00:1026/10/2021 Barseloneta — Jadran ST1
2021-10-26 19:00:5026/10/2021 Olimpijakos — Dinamo1
2021-10-26 19:45:3526/10/2021 N. Beograd — Radnički1
2021-11-09 19:00:0609/11/2021 N. Beograd — Olimpijakos2
2021-11-09 19:00:1609/11/2021 Breša — Barseloneta2
2021-11-09 19:00:1709/11/2021 Jadran ST — Dinamo2
2021-11-09 20:30:5609/11/2021 Radnički — Ferencvaroš2
2021-11-19 19:00:3819/11/2021 Ferencvaroš — Olimpijakos3
2021-11-19 19:00:4119/11/2021 Jadran ST — N. Beograd3
2021-11-19 19:00:4719/11/2021 Dinamo — Barseloneta3
2021-11-19 20:30:0719/11/2021 Radnički — Breša3
2021-11-30 19:00:0330/11/2021 Ferencvaroš — N. Beograd4
2021-11-30 19:00:4530/11/2021 Jadran ST — Radnički4
2021-11-30 19:00:4630/11/2021 Dinamo — Breša4
2021-11-30 19:00:5730/11/2021 Olimpijakos — Barseloneta4
2021-12-14 19:00:2614/12/2021 Olimpijakos — Jadran ST5
2021-12-14 19:00:2614/12/2021 N. Beograd — Breša5
2021-12-14 19:00:5514/12/2021 Barseloneta — Ferencvaroš5
2021-12-14 20:30:0314/12/2021 Radnički — Dinamo5
2021-12-21 19:00:0521/12/2021 Ferencvaroš — Jadran ST6
2021-12-21 19:00:0821/12/2021 Breša — Olimpijakos6
2021-12-21 19:00:1921/12/2021 Dinamo — N. Beograd6
2021-12-21 20:15:1321/12/2021 Barseloneta — Radnički6
2022-01-11 16:30:2611/01/2022 Olimpijakos — Radnički7
2022-01-11 19:00:0511/01/2022 Dinamo — Ferencvaroš7
2022-01-11 19:00:3911/01/2022 Barseloneta — N. Beograd7
2022-01-11 19:00:5711/01/2022 Breša — Jadran ST7
2022-01-26 19:00:0026/01/2022 Ferencvaroš — Dinamo8
2022-01-26 19:00:3426/01/2022 Jadran ST — Breša8
2022-01-26 19:00:5026/01/2022 N. Beograd — Barseloneta8
2022-01-26 20:30:3326/01/2022 Radnički — Olimpijakos8
2022-02-08 19:00:3008/02/2022 Olimpijakos — Breša9
2022-02-09 19:00:2609/02/2022 Radnički — Barseloneta9
2022-02-09 19:00:2909/02/2022 Jadran ST — Ferencvaroš9
2022-02-09 19:00:4509/02/2022 N. Beograd — Dinamo9
2022-02-23 16:00:3823/02/2022 Dinamo — Radnički10
2022-02-23 19:00:4623/02/2022 Ferencvaroš — Barseloneta10
2022-02-23 19:00:5523/02/2022 Jadran ST — Olimpijakos10
2022-02-23 19:00:5623/02/2022 Breša — N. Beograd10
2022-03-30 19:00:0830/03/2022 Breša — Dinamo11
2022-03-30 19:00:4830/03/2022 N. Beograd — Ferencvaroš11
2022-03-30 19:00:5830/03/2022 Barseloneta — Olimpijakos11
2022-03-30 20:30:0730/03/2022 Radnički — Jadran ST11
2022-04-09 19:00:1309/04/2022 Barseloneta — Dinamo12
2022-04-09 19:00:5209/04/2022 N. Beograd — Jadran ST12
2022-04-09 19:00:5509/04/2022 Olimpijakos — Ferencvaroš12
2022-04-09 20:30:5009/04/2022 Breša — Radnički12
2022-04-20 19:00:1920/04/2022 Dinamo — Jadran ST13
2022-04-20 19:00:1920/04/2022 Barseloneta — Breša13
2022-04-20 19:00:3620/04/2022 Ferencvaroš — Radnički13
2022-04-20 19:00:4220/04/2022 Olimpijakos — N. Beograd13
2022-05-11 19:00:3811/05/2022 Jadran ST — Barseloneta14
2022-05-11 19:00:3911/05/2022 Ferencvaroš — Breša14
2022-05-11 19:00:4911/05/2022 Dinamo — Olimpijakos14
2022-05-11 20:30:4211/05/2022 Radnički — N. Beograd14