Najnovije vesti
  1. Juniori Srbije šampioni Evrope
  2. Stevanovićevi juniori započinju pohod na EP
  3. Objavljen raspored Super lige
  4. U16 ekipa Radničkog osvojila srebro u Slovačkoj
  5. Radnički otvara Regionalnu ligu u Kragujevcu

Liga šampiona 21/22 B

REZULTATI

DateEventTime/ResultsMatch Day
2021-10-27 19:00:0527/10/2021 Crvena zvezda — Špandau 041
2021-10-27 19:00:0827/10/2021 Marsej — Pro Reko1
2021-10-27 19:00:2927/10/2021 OSC — Steaua1
2021-10-27 19:00:3727/10/2021 Jug — Hanover 981
2021-11-10 19:00:2710/11/2021 Crvena zvezda — OSC2
2021-11-10 19:00:3010/11/2021 Pro Reko — Steaua2
2021-11-10 19:00:3110/11/2021 Špandau 04 — Hanover 982
2021-11-10 19:00:3210/11/2021 Jug — Marsej2
2021-11-20 19:00:2120/11/2021 Steaua — Marsej3
2021-11-20 19:00:2120/11/2021 Špandau 04 — Jug3
2021-11-20 19:00:2220/11/2021 Hanover 98 — OSC3
2021-11-20 19:00:2320/11/2021 Pro Reko — Crvena zvezda3
2021-12-01 19:00:4201/12/2021 Crvena zvezda — Hanover 984
2021-12-01 19:00:4701/12/2021 OSC — Marsej4
2021-12-01 19:00:5301/12/2021 Steaua — Jug4
2021-12-01 19:00:5501/12/2021 Pro Reko — Špandau 044
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Špandau 04 — Steaua5
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Marsej — Hanover 985
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 Crvena zvezda — Jug5
2021-12-15 19:00:3715/12/2021 OSC — Pro Reko5
2021-12-22 19:00:0222/12/2021 Hanover 98 — Pro Reko6
2021-12-22 19:00:0422/12/2021 Jug — OSC6
2021-12-22 19:00:0522/12/2021 Steaua — Crvena zvezda6
2021-12-22 19:00:0622/12/2021 Marsej — Špandau 046
2022-01-12 19:00:1012/01/2022 Marsej — Crvena zvezda7
2022-01-12 19:00:1712/01/2022 Jug — Pro Reko7
2022-01-12 19:00:2112/01/2022 OSC — Špandau 047
2022-01-12 19:00:2412/01/2022 Steaua — Hanover 987
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Špandau 04 — OSC8
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Pro Reko — Jug8
2022-01-25 19:00:5025/01/2022 Hanover 98 — Steaua8
2022-01-25 19:00:5825/01/2022 Crvena zvezda — Marsej8
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 Pro Reko — Hanover 989
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 OSC — Jug9
2022-02-08 19:00:3308/02/2022 Crvena zvezda — Steaua9
2022-02-08 19:00:5608/02/2022 Špandau 04 — Marsej9
2022-02-22 19:00:1522/02/2022 Pro Reko — OSC10
2022-02-22 19:00:1622/02/2022 Jug — Crvena zvezda10
2022-02-22 19:00:4122/02/2022 Hanover 98 — Marsej10
2022-02-22 19:00:4222/02/2022 Steaua — Špandau 0410
2022-03-29 19:00:2829/03/2022 Marsej — OSC11
2022-03-29 19:00:2929/03/2022 Špandau 04 — Pro Reko11
2022-03-29 19:00:4129/03/2022 Jug — Steaua11
2022-03-29 19:00:5529/03/2022 Hanover 98 — Crvena zvezda11
2022-04-08 19:00:4908/04/2022 Marsej — Steaua12
2022-04-08 19:00:4908/04/2022 OSC — Hanover 9812
2022-04-08 19:00:4908/04/2022 Jug — Špandau 0412
2022-04-08 19:00:5008/04/2022 Crvena zvezda — Pro Reko12
2022-04-19 19:00:2219/04/2022 Marsej — Jug13
2022-04-19 19:00:2319/04/2022 OSC — Crvena zvezda13
2022-04-19 19:00:2419/04/2022 Steaua — Pro Reko13
2022-04-19 19:00:2419/04/2022 Hanover 98 — Špandau 0413
2022-05-10 19:00:4010/05/2022 Pro Reko — Marsej14
2022-05-10 19:00:4010/05/2022 Špandau 04 — Crvena zvezda14
2022-05-10 19:00:4110/05/2022 Hanover 98 — Jug14
2022-05-10 19:00:4110/05/2022 Steaua — OSC14